İnternetten Kıyafet Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternetten Kıyafet Satışı


Moonlore
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/06/2020 :  09:27:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar herkese,
İnternet üzerinden önce küçük bir sermayeyle kadın kıyafet satışına başlayacağım. İşi biraz daha büyütürsem İnstagram butiklerinin yaptığı gibi evin bir odasını bu iş için ayırmayı düşünüyorum dekor açısından ve hikayeler oluşturmak gibi.
Ancak önce dediğim gibi çok hızlı bir şekilde giriş yapmayacağım. Bazı toptancılarla görüştüm telefonla ve ürünlerin görsellerini atıyorlar ama beğendiğim birçok ürün şuana kadar hep pahalı çıktı. Atıyorum bir elbisenin toptan fiyatına 70-75 TL deniyor günlük elbise bu. Biraz bu fiyatları görünce hevesim kaçtı.
İstanbul’da yaşamıyorum ama dediğim gibi 1-2 ay fena gitmezse iş, oraya da giderektoptancıları bulmaya da çalışırım.
Sadece tekstil sektörüyle ilgili hiçbir bilgim yok, sizce zorlukları neler? Toptancılarla konuşurken pazarlık yapabilir miyim? Ya da ihraç fazlası daha uygun ürünleri nerelerden bulabilirim? Yeni ve bu alanda tecrübesiz olduğumu bilecekleri için hangi zorluklarla karşılaşırım? Ya da nelere dikkat etmem gerekir?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mühendis
kuponburada
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
13/06/2020 :  03:08:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba. Fikriniz oldukça güzel ve uygulanabilir. Ancak bence biraz daha fazla bilgi edinmelisiniz. Anlaşmayı düşündüğünüz toptancılar konusunda işi sıkı tutmalı baştan herşeyi kararlaştırmalısınız. Toptancıları bulma konusunda zorlanmazsınız. En basitinden google arama kutusuna ihraç fazlası ürün tedarikçileri - uygun fiyatlı tekstil tedarikçileri gibi arama kelimeleri yazıp arattığınızda karşınıza çıkacaktır. Bizzat net adresi olan firmalarla canlı görüşmeler gerçekleştirin. Toptancılarla konuşurken pazarlık elbette yapılabilir. Ki pazarlık yaptırmayanlarla hiç çalışmamanızı tavsiye ederim. Size şimdi pazarlık aşamasında dahi sorun çıkaran toptancı yarın başka sorunlarda çıkarır daha fazla sıkıntı yaşarsınız.

Fikrinizi önce küçük platformlarda uygulamaya koyun. Mesela N11 - gittigidiyor gibi pazaryerlerinde yada açacağınız bir butik instagram hesabınızda. Küçük başlayın. En önemli aşamalardan biri tedarik aşaması. Bu aşamayı sağlam bir şekilde halledince diğerlerine geçin. Acele etmeyin. Yapmak istediğiniz işin her aşamasını iyice öğrene öğrene gidin.

Başarılar diliyorum.

....
İndirimli Alışveriş İçin İndirim Kodu | https://www.kuponburada.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

1.76 saniye.
05:36:11, 8 Temmuz 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım