Köyde Hindi Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Köyde Hindi Üretimi


ahmetatas78
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
08/06/2020 :  04:04:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


selam arkadaşlar köylük yerde hintdi üretsek doğal gezen hindi diyekim ki 300 adet yazın ürettik aralık ayı geldi elimizde 500 hindi var bu hindilerimi toptan satmak istiyoruz tahmini kaç tl civarı alıcı bulabiliriz kimlere satabiliriz.bu isten karlı çıkabilirmiyiz. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım isityorum teşekkürler.
jkl

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Esnaf

0.95 saniye.
22:27:42, 12 Temmuz 2020, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım