Evden İnternetten Satış Lütfen Yardımcı Olun - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Evden İnternetten Satış Lütfen Yardımcı Olun


Emre Karakaş95
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
20/06/2019 :  19:11:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamın aleyküm üniversiteden yeni mezun oldum maliye bölümünden herhangi bir iş aramadan yıllardır hayalini kurduğum işi yapmak için araştırmaya başladım ama içerik konusunda sıkıntı cekıyorum iş söyle bizim ev iki katlı evin alt katı boş Ankarada yasıyorum bu kata Bir kısmına İnternet satış yeri ayarlayıp diger kısmında depo olarak kullanmayı düşünüyorum toptan malzeme alıp İnternet satış uygulamalarından satış yapmayı düşünüyorum sadece bu işle ugrasmak istiyorum sizce ne tür ürün satmaalıyım neler yapmalıyım Tavsiyelerinizi bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
akinselcuk
Editör

Toplam 5585 yazı
20/06/2019 :  20:19:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ne tür ürün diye bir şey yok. İnsanların alacağını hissettiğin her şey olur. Kendi ürtettiğin bir şeyi satmıyorsan alıp satacaksan önüne gelen herşeyle bağlantı kurman gerekir. Çok alsan satamazsın. Birer ikişer alsan ucuza kapatamazsın. Dropship yapsan toptancıya çalışır müşteri ile yaşanacak sıkıntıları da sen göğüslersin.

Hayal gücü önemli.

İnsanlar her şeyi alıyor. Mobilya üzeri biblolar , mutfak eşyaları, ayakkabı, elbise, sulama hortumu, şişme çocuk kolluğu. . . .


Bu kadar çeşidi toptan alamazsın. Kitap tek bir kalem. Kendi içinde üçe beşe ayrılır ama tek başına girilebilir.

Fantazi ev süs eşyaları kazançlı ama az satılır.

Satış uygulamalarına ne kadar düşük fiyat yazarsan yaz senden daha düşük yazan biri çıkacaktır. Anlık takip etmen gerekir.

Kuyu dipsiz olduğundan kararlı ve bilgili olmak gerekir.

Kolay gelsin başarılar . . .
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
hasanaydemir
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
21/06/2019 :  00:32:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ahşap Reçine kolye, yüzük ve bileklik talebin olursa toptan satış yapabiliriz. Farklı ürünlerimizde var takı olarak özel üretim yapıyoruz.
www.ucuzcubakkal.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
bahadirkomut20
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
21/06/2019 :  00:43:02  Alıntı


Aleyküm selam merhaba arkadaşlar ben şuan instagram @bitkiselfirsatlar vede gittigidiyor gibi platformlarda bitkisel ürün satışı yapmaktayım , evden urun satmak isteyenlere ürün tedariği ve internet satışı konularında yardımcı olabilirim , sektörümüz gayet güncel ve kar marjı yuksektir tavsiye ederim. firsatlarbitkisel@gmail.com , whatsapp 05546058640

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
GKNYLD
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
21/06/2019 :  11:46:18  Alıntı
Arkadaşım merhaba bu nusretin etlerine sardığı sosyal medyada gördüğümüz 24 ayar yenilebilir altın kaplamaları ucuza alıp restoran pastane vs pazarlamayı deniyebilirsin.nerden temin edeceğini bilmiyorsan isim internet sitesi vb verebilirim oralardan al getirt şansını dene istersen.Mail adresim sorun olursa gkhnyldztr@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Malatya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
NBOZKURT
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
21/06/2019 :  18:50:04  Alıntı
Takip ....
Bende cinsel sağlık ürünleri satışına girmek istedim bununla ilgili yazıda yazdım fakat tatmin edici dönüşler saglayamadim . Toptancilarini halen araştırıyorum
$+$=$$

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
seten
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
22/06/2019 :  03:30:09  Alıntı
Keyf.in
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - NBOZKURT
Takip ....
Bende cinsel sağlık ürünleri satışına girmek istedim bununla ilgili yazıda yazdım fakat tatmin edici dönüşler saglayamadim . Toptancilarini halen araştırıyorum


neye ihtiyacın varsa yaz. yönlendireyim. setenbaharat@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Esnaf
seten
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
22/06/2019 :  03:52:35  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Emre Karakaş95
Selamın aleyküm üniversiteden yeni mezun oldum maliye bölümünden herhangi bir iş aramadan yıllardır hayalini kurduğum işi yapmak için araştırmaya başladım ama içerik konusunda sıkıntı cekıyorum iş söyle bizim ev iki katlı evin alt katı boş Ankarada yasıyorum bu kata Bir kısmına İnternet satış yeri ayarlayıp diger kısmında depo olarak kullanmayı düşünüyorum toptan malzeme alıp İnternet satış uygulamalarından satış yapmayı düşünüyorum sadece bu işle ugrasmak istiyorum sizce ne tür ürün satmaalıyım neler yapmalıyım Tavsiyelerinizi bekliyorumİnternette her ürün satılıyor. Ancak satıcı o kadar çok ki hissene düşen az oluyor. Yani toplamda internet alışverişinde milyonlarca ciro yapılsa bile satıcının çokluğundan dolayı satıcı ciroları yüksek olmuyor. Ankara da kaliteli yöresel ürünler satsan bal, pekmez, zeytin, salça vs. inan internetten daha çok kazanırsın. Bunu internetten vazgeç diye söylemiyorum ama internet ticaretinde gün geçtikçe rekabetten dolayı kar marjı düşüyor.
Ne satarsan sat ya kendi ürettiğin ürün olsun ya da fiyatı olmayan bir ürün sat. Ne demek fiyatı olmayan ürün. Yani markalı olmayan el yapımı, doğal, organik vs vs. N11 de mağazam var ağırlıklı olarak kahve satıyorum. Ama aynı kahveyi satan yüzlerce firma var. Fiyat rekabetine girince kar etmeyi unutman gerekir. Şuan nerdeyse marketlerin yarı fiyatına ürün satıyoruz. Kimsede olmayan ürün arıyorsun onu da insanlar bilmeyince almıyor.

letgo sahibinden ve facebook da 2. el eşya sat inan daha güzel kazanırsın. çünkü 2. el eşyanın fiyatı yok. 50 Tl ye aldığım bulaşık makinesini 250 ye sattım. alırken denk gelince satarken rahat oluyorsun. Şuan tamamen 2. el eşyaya dönmeyi bile düşünüyorum. Daha bugün istanbula kargoyla 2. el elektirikli ocak gönderdim. İnternetten bile 2. el eşya satabiliyorsun. Ankara 2.el eşya için uygun bir yer. Alırken de satarken de müşteri bol. n11 mağazamı inceleyebilirsin. özelden soracakların olursa setenbaharat@gmail.com a yazabilirsin.
En az 3 ay piyasa araştır. Ama sonunda mutlaka inandığın bir şeyi dene.
https://www.n11.com/magaza/setenbaharatkahve


Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Esnaf
giyotin
Üye

Toplam 372 yazı
23/06/2019 :  15:07:20  Alıntı
Gelisim.in
bir konuda uzmanlaşıp, ürünü tedarik etsen (ürettirsen, çin gibi ülkelerden getirsen vs.) güzel bir sunum ile e ticaret neden olmasın.
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
4Simsek
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
26/06/2019 :  18:53:02  Alıntı
Yorumlarda bilende bilmeyende, az ve kulaktan dolma bilgisi olan da fikir belirtmiş. Neyse konuya dönecek olursak.

E-Ticarette beraber çalıştığım kişilere başlıca önerdiğim konu evine, veya yaşadığın şehre en yakın, üretimden satın alabileceğiniz malzemelerin satışını yapın. Yurtdışından toptan almak gibi bir imkanınız varsa o başka tabi ki. Ancak o konuda da pek çok prosedür devreye giriyor detaylı araştırma yapmadan gümrük işine bulaşmayın yoksa malları gümrükten toplamakla oldukça fazla zaman kaybedersiniz ve stok durumunda sıkıntı yaşamanız kaçınılmaz.

Küçük çaplı girecekseniz öncelikle çevrenizde ne üretiliyor?
Bu üretilen ürünleri drop shipping yöntemi ile almanız mümkün mü?
Bu ürünlerde internet üzerinde piyasa rekabeti ne durumda?
Bu ürünlerde talep ne durumda?
Piyasada tutunmak için sattığınız ürünün alternatiflerini bulabiliyor musunuz?

Bu sorulara tek tek cevap aramalısınız.

Olay depo tutmak, alan ayırmak değil. Evinin bir odasında bu işi yapıp dükkan açan müşterilerim oldu.
E-Ticarette dikkat edilmesi gereken başlıca 3 husus vardır.
1. Kesinlikle REKLAM!
2. Müşteri desteği. (Anında cevap verip müşteri haklıysa o üründen zarar etmek pahasına maduriyeti gidermek.)
3. Maliyetleri minimumda tutmak. (Bu nedenle kesinlikle şehrinizde veya size en yakın yerde üretilen ürünleri satmanızı tavsiye ederim.)

Ayrıca gireceğiniz sektörde satış işlemlerini nereden yapıcaksınız?

Bu konuda ben müşterinin bütçesi düşükse sosyal medyayı öneriyorum. Eğer bütçeniz yüksekse veya kazandıkça yatırım yapacaksanız markalaşmak adına başlıca adımlar atarak çalışmalısınız.

Önerdiğim sektörler;
Tekstil
Otomotiv
Oyuncak

Unutmayın ürünleri çeşitlendirdikçe daha fazla kitleye hitap etmeniz daha kolay olacaktır.
Son olarak cebinizde 20.000 TL'den az bir para ve tecrübe yoksa bu işe bulaşmayın. Batmanız kaçınılmaz.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
metinturkmen35
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
16/01/2020 :  12:53:15  Alıntı
emre karakaş merhaba
ben de uludağ maliye okudum ama yarıda bıraktım ve ticarete atıldım
su arıtma cihazı satmaya başladım ve şimdi imalatçı oldum
büyük rakamlar bağlamadan pazarlama yeteneğine güvenen herkesin yapabileceği bir iş
eğer ilgilenirsen yardımcı olabilirim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
hasanaydemir
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
12/06/2020 :  15:00:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Keyf.in
%100 el yapımı takı isterseniz mesaj atın görüşelim.
www.ucuzcubakkal.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

6 saniye.
04:25:51, 8 Temmuz 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım