Kız Çocuk Elbiseleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kız Çocuk Elbiseleri


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/02/2020 :  14:12:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Her mevsimin kurtarıcısı kız çocuklarının değişilmezi elbiseler.Kışın ayrı güzel ve rahat yazın ayrı.Kumaş ve modeline göre her ortama ayak uydurmamızı sağlayan elbiseler çocuklarımız için de vazgeçilmez.Kız annesi olanlar bilir.Daha nazlı daha seçici olmaya neredeyse yürümeyi öğrenmeyle başlarlar.Kendilerini ve dünyayı keşfetmeye başladıkça seçicilikleri de artar.Renk ,model,rahatlık derken bazen alışverişler sizler için ızdırablı olabilir.Bu konuda erkeklere bazen hak vermiyor değilim.

Bizler de onlar için her zaman en kalitelisini, çeşit çeşit güzel güzel giyinmelerini isteriz.Çünkü giyinmek öyle üstün körü geçilecek bir konu değildir.Çocukların kişisel gelişimi ve karakterlerinin oturması için çok önemli bir konudur.Çocukların giyim tercihleri ilerde nasıl bir karakter olacağı ilgi alanları gibi hayati konularda bizlere ipucu verir.

İsteriz ki en kaliteli markaları hem de çeşit çeşit giyinmek,giydirmek.Ancak bizim gibi orta gelirli ailelerde bu pek kolay olmuyor.Hele ki son yıllarda.Ama dünya markalarının ihracat fazlası ürünlerini toptan ihracat fazlası olarak tedarik edip piyasaya perakende fiyatla sunan firmalar bu konuda imdadımıza yetişiyor.Tecrübesi ve güvenilirliği ile ucuz çocuk giyimde isim yapmış firmalar bizleri hem maddi hem de kalite yönünde rahatlatıyor.

Devir akıllı alışveriş devri.Kaliteden ödün vermeden ve bütçemizi sarsmadan alışveriş yapmak istersek bu konuda yapacağımız detaylı bir arama bizlere memnun olacağımız bir alışveriş deneyimi sunacak.Hepinize iyi günler mutlu ve akıllı anneler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
dogancancavuslu

Yeni Üye

Toplam 34 yazı
04/03/2020 :  23:58:45  Alıntı
neden ve hangi amaçla bu yazıyı yazdığınızı gerçekten merak ediyorum. sonunda bir yere bağlayacaksınız sandım ama o da yok.

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Ticaret

1.69 saniye.
01:40:47, 5 Mart 2021, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım