Bahar Aylarına Dikkat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bahar Aylarına Dikkat


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
09/03/2020 :  14:18:55 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Havalar ısınıyor kışlıklar yavaş yavaş yerini daha ince kıyafetlere bırakıyor.Ancak bu havalar sizi yanıltmasın.Havaların bir ısınıp bir soğuyacağı bu zamanlarda vücudumuzun dirençsiz kalabileceği durumlar ortaya çıkması yüksek ihtimal.Hele ki virüsler memleketin dört tarafını sarmışken.Hal böyleyken bizden daha hassas olan çocuklarımız için de önlemleri daha dikkatli almamız lazım.

Alerjilerin ve diğer hastalıkların başlangıcı olan bu mevsim güzelliği ve canlılığının yanında kendine has sıkıntılarla da geliyor.Bir yağışlı bir sıcak bir soğuk derken gün içinde bile birden çok hava durumuna şahit olacağız.Sabahları soğuk öğle sıcak akşam yine soğuk olması okula giden çocuklar için de iyi planlama yapmamız için bir sebep.Üşümemeleri için sweatleri ve montları biraz kalın olmalı ancak ısınan havaya göre de terlememeleri için kolay çıkarılabilen ürünler tercih edilmeli. Mevsim ortalarına doğru sıcaklık daha da hakim oluncaya kadar alt içliklerden şimdilik vazgeçmeyelim .


Dolabını hem kendisi hem de çocukları için güncelleyecek olan anneler de yeni sezon ürünlerini seçerken fiyatlarına da muhakkak bakacaklar.Sezon başlangıçları herkesin malumu daha pahalı olur ürünler.Bizim gibi bilinçli tüketicilerde en kaliteli ürünü en uygun fiyata almak için detaylı araştırmalara şimdiden başladı.Dünya markası ürünlerden vazgeçmeyip fiyatını da bütçemize uygun tutmak istiyoruz ve kısa bir araştırmadan sonra ihracat fazlası ürünler imdadımıza yetişiyor.Daha önce defalarca ucuz çocuk ürünleri ile yaptığım araştırmalar ve yazılarla bu konuda her zaman size bastıra bastıra bunu önereceğim.

Güvenliği ve tecrübesi bizlere memnun kalacağımız bir alışveriş imkanı sunan firmaları sosyal medyadan ve ya Google aramalarından bulup fiyatları ve şartları karşılaştırın. Bu alışverişe ayırdığınız bütçenizin yarısını belki de bu sayede başka bir ihtiyacınız için kullanacaksınız.

Hayatınızın baharın güzel güneşli günleri gibi hem mutluluk vermesi dileğiyle.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını

0.96 saniye.
12:08:53, 27 Şubat 2021, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım