Kaliteli Tshirt Baskı Çeşitleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kaliteli Tshirt Baskı Çeşitleri


coy
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/09/2018 :  15:43:21 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar, benim ilgim var fakat belirli bir müddet, baskı merkezinde çalıştığımdan promosyon ürünlerin ne kadar kötü mallar olduğundan,
baskı denen şeyin bir iki yıkamayla geçtiğinden yaptıramıyorum. Yoksa yaptırılabilecek çok fazla yer mevcut.
Çeşitli markaların baskıları "resim,vektör" için güzel üretimleri var ama sanırım bu kişiler imal ediyorlar.
Ben iki çeşiit biliyorum fakat aklımda isimleri dahi kalmadı biri pamuk zorunluluğu var. Sublimasyon, Serigrafi.
Ayrıca baskıda verilen tshirtlerde kalite olarak gerçekten çok kötü.

Benim sorum, nerede ne şekilde bastırabilirim. Satışı yapılan ürünlerin baskıları çok farklı ve kalıp şeklinde değil. Örnek olarka veriyorum omza da işlenebiliyor.
Bunları nasıl tedarik edebilirim. Bastırmak istediğim çok güzel tasarımlar var ama günlük hayatta giyilemeyecek beyaz tshirt üstüne kalıp sıcak ütü ile bastırılmış 5lira bile etmeyecek bir şey ne yazıkki kullanılamaz.
Kendimde bastım. Normal tshirtlerden çok ayrılar.
Misal kaft, misal normal satılan tshirtlerde ki baskılar böyle problemleri olmuyor. Bu standart kalitede veya daha kalitelelerinde nasıl bastırabilirim ?
Bunu serileştirebilir miyim maliyeti ne kadar olur ? Ne kadar bütçe getirir normal bir birey olarak.
Ya da kendim imal etmek istesem evde veya bir atolye şart ise toplam sermaye nedir ?
Tshirt hakkında çok fikrim de var ama insanlara birşey sunacaksam baskı merkezlerinden ediilen talep kadar kötü birşey vermek istemiyorum.


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
coy
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
15/09/2018 :  01:56:29  Alıntı
güncel

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Oranda
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
19/09/2018 :  07:01:29  Alıntı
Kaliteli baskılar bildiğim kadarıyla uv baskı makineleri ile yapılıyor, tamamen sağlıklı su bazlı boya kullanılıyor. Uv baskı makinelerinin en ucuzu 15bin dolardan başlıyor ve uçuk rakamlara çıkabiliyor. Baskı maliyeti ise beyaz tişörtlerde 0.25 dolardan başlıyor baskıdaki renk ve yoğunluğa göre fiyat artıyor. Siyah yani koyu renk tişörtlerde baskı maliyeti beyaza oranla daha fazla.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
yigit.akdeniz
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
11/03/2020 :  12:01:17  Alıntı


Merhaba,

Toptan baskılı 4'lü serili standart kalite t-shirt'ler vardır. En az 500 adet ve üzeri olmak üzere uygun fiyatlı satışımız vardır.

İzmir veya İstanbul'dan teslim edebiliriz.


Detaylar için özelden iletişime geçebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret

2.59 saniye.
04:52:55, 2 Mart 2021, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım