Her Türlü Tekstil - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Her Türlü Tekstil


kara27
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
23/07/2020 :  12:39:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese işlerimiz çok durgun kesim ve dikim atölyelerim Var paketleme ekibim var ama boş boş yatıyoruz. İşlerim yürütmem için ne yapmam gerek nasıl bir yol izlemem gerek bu iş üzerinde çalışan arkadaşlar fikirlerini paylaşıp bana yardımcı olurmu. Her gün keseden yiyoruz masraflar ağır oluyor.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat

1.03 saniye.
12:25:29, 27 Şubat 2021, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım