Sıfırdan İç Çamaşırı Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sıfırdan İç Çamaşırı Üretimi


idil91
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/01/2020 :  09:56:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba, elimdeki iç çamaşırı görsellerinden diktirmek istiyorum. Ancak sürecin nasıl işlediğine dair hiçbir fikrim yok. Öncelikle bu fotoğrafları çizime dökecek ve kalıp çıkaracak bir modelist, sonra da dikim için atölye mi bulmam gerekiyor?

Başlangıç olarak, deneme amaçlı 50 ürün diktirebilme şansım olur mu yoksa bu kadar az sayıyla kimse uğraşmaz mı? Bir de Ankara'da fason iç giyim atölyesi bulamıyorum.

İhtiyacım olanları ve önerilerinizi adım adım anlatabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Yayıncılık
nbozak
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
29/02/2020 :  16:42:31  Alıntı
Merhabalar, bana ulabilir misiniz bu konu hakkında : 530 466 69 64

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

2.09 saniye.
06:01:15, 8 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım