Doğal Sabun Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Doğal Sabun Üretimi


ermantas
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
31/01/2020 :  23:21:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Tamamen doğal yağlar ve diğer doğal içerikleri kullanarak el yapımı sabunlar üretiyorum. Sabunlar konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. Ancak satış konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çevremdeki insanlar dışında satmayı beceremedim. İnstagram ve facebook da sayfa açtım. Ancak henüz oradan geri dönüş alamadım. Belki turistik bölgelerde bulunan doğal ürünler satan dükkanlarda satılabilir. Ancak tanıdığım bildiğim birileri yok. Başka nasıl satabilirim? Bu konuda fikir verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
sivaderm
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/02/2020 :  11:02:29  Alıntı
merhaba, öncelikle hayırlı olsun. ürün çeşitlerinizi ve görsellerinizi tansum6@hotmail.com adresine yollayabilir misiniz

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Yöneticilik
nazlikus
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/02/2020 :  14:07:06  Alıntı
Merhaba, ürünlerinizle ilgili görüşmek istiyorum. Fotoğraf ve aylık üretim hacminizi ve üretim koşullarınızı anlattığınız bir maili nazlikilinc4@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
Nazlıkuş

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
zappota
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
18/02/2020 :  00:15:32  Alıntı


yilmazbaran07@gmail.com adresine ürün çeşitlerimiz. Varsa labaratuvar analiz raporları biz. Varsa üretim izniniz.Bize kendinizi ve urunuzu anlatın lütfen.
**Zappota__

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : İthalat / İhracat

3.06 saniye.
17:01:38, 1 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım