Plastik Kalıp İmalatı Yapmak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Plastik Kalıp İmalatı Yapmak İstiyorum.


slhist
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
19/02/2020 :  16:31:39   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


S a. Plastik beton kalıpları imalatı yapmak istiyorum. Parke taşı kalıpları gibi. Bunun için nasıl bir makine ve hammadde kullanmam lazım. Kullanılan hammaddenin adı tam olarak ne oluyor. Maliyeti ne kadar olur acaba.
Ayrıca böyle bir iş için alternatif önerileriniz nelerdir. Termaform vakum kalıp çıkarma yöntemide var. Nasıl bir yöntemle daha uyguna kalıp imalatı yapabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

1.39 saniye.
11:35:57, 4 Temmuz 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım