Yeni Nesil Bijuteri Dükkanı Açmak? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Nesil Bijuteri Dükkanı Açmak?

LastHero
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
20/01/2020 :  20:15:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba değerli forum üyeleri. Son yıllarda foruma katılım eskisi kadar aktif olmasa da yine de izleyip monitör eden, değerli fikirleriyle zaman zaman devreye giren, ticarette tecrübe sahibi üstatların burada olduğuna inanmaktayım.

Ailesel bir durumdan dolayı Doğu Anadolu bölgemizin güzide illerinden birine yerleşme durumumuz var. Bu şehirde (İşsizliğin tavan yaptığı ama kemik nüfusu ve memur nüfusuna sahip) yeni nesil bijuteri mağazası açma fikrim var 2020 yılı içerisinde.
Bazı firmalar var malum, (takıştır, takıchı vb.) franchise bedeli vb. almadan bazı destekler de sunup ismini verip dükkanı açtırmayı teşvik ediyor, destekliyor.

Sizlere danışmak istediğim, bu sektörde bulunanlar var mıdır? Kâr marjları, iş yapabilme olanakları mevcut mudur hala, her ne kadar küçük esnafı bitirmeye yönelik olumsuz koşullar olsa da? Başlarken ki tavsiyeleriniz, dikkat çekmek istediğiniz hususlar?
Nasıl bir yer kiralamamı tavsiye edersiniz? Kaç metrekare? Destekleme vb. var mıdır devletten? İşsizliğin dev bir canavara dönüştüğü, küçük işletmelerin can çekiştiği bir dönemde ayakta kalıp 1 kişi dahi olsa istihdam sağlayıp ayakta kalabilmek için neler yapabilirim? (Lütfen sakın bulaşma vb. tarzı olumsuz yorumlarla başlamayalım, ticarette risk her zaman olduğu gibi mutlaka da çalışıp bir şeyler üretmeliyiz. Amacımız kısacık bir zaman diliminde dev sermayelere ulaşmak değil, geçimi sağlamak zaten)

Değerli görüşlerinizi yazdıkça onu daha da ısınıp müdahil olacağım, laf lafı açacaktır. Yorumlarınızı, yönlendirmelerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
LastHero
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
24/01/2020 :  14:39:47  Alıntı
Konu günceldir
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Narabijuteri
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/02/2020 :  13:09:28  Alıntı
Herseyden once kolay gelsin .. öncelikle acele etme derim ilk önce iş kuracağın şehirdeki hedefledigin kitle üzerine iyice araştırma yap bizim 3 şubemiz var aynı şehirde mahalleler arasında bile tarz değişikliği var karlılık oranı mali ne kadara aldigin la ne kadara satabileceğin ortamdır. Malı uygun a alıp doğru noktada satarsan güzel para kazandırır. Dükkanın yerine gelince en ayak altı veya kalabalığın gezdiği yerler .. metre kare 50 den ufak yerler bana biraz ters bu sana kalmış.

Yerleşim : Türkiye / Bursa

2.14 saniye.
00:04:50, 29 Şubat 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım