Oto Yedek Parça Toptan Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Oto Yedek Parça Toptan Satışı


freedom33
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
16/03/2020 :  18:02:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar, toptan oto yedek parça satışı işine girme arefesindeyim. Projenin fizibilitesini yaptık, bağlantılarımızı ayarlamaya çalışıyoruz. Bu konuda toptan yedek parça alan kişiler varsa benimle hangi ürün istedikleri konusunda iletişime geçebilirler mi? Ayrıca sizce en çok satılan yedek parça kategorisi nedir?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

1 saniye.
02:17:49, 29 Mart 2020, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım