Ceviz, Kestane. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ceviz, Kestane. . .


Sahin Aritemiz
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/01/2020 :  13:00:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba, ben almanyada yaşıyorum. Buraya gelmeden önce Türkiyede esnaf olarak büyüdüm. Şimdi buradan iyi bir sermaye ile ülkeme dönmek istiyorum. Ancak Ukrayna dan ceviz getirebilmek için bir bağlantı kuramadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı? Teşekkür ederim..

Yerleşim : ALMANYA / Ludwigshafen  |  Meslek : Esnaf
canters_33
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
21/01/2020 :  22:28:35  Alıntı
İYİ AKŞAMLAR ŞAHİN bey şuan ukranya cevizi pek cazip degil biz firma olarak sürekli amerikadan ve şili ceviz getiriyoruz bilği alışverişinde bulunmak isterseniz memnun olurum hptdilsiz@gmail.com 05425229122

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Serbest meslek

1.67 saniye.
03:41:23, 27 Şubat 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım