Karton Bardak Üretim Satış Yapma İş Fikri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Karton Bardak Üretim Satış Yapma İş Fikri


Aycup Karton Ba
rdak
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
02/12/2019 :  17:19:07   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Karton bardak ve satışını yapma ile alakalı bir kaç şey söyleyelim;

Yeni bir işe girmek istediğinizde o işteki pazar durumunu bilmeniz, öğrenmeniz, analiz etmeniz çok önemlidir. Karton bardak üretmeden önce ürünü pazarlamanızı tavsiye ederiz.
Ancak bir işte başarılı girişimlerin varlığı sizin de aynı konuda başarılı olabileceğiniz anlamına gelmez. Birbirini kopyalayan işler girişimciler için büyük tehlike oluşturmaktadır.


Karton bardak üretimi yapmadan önceki tavsiyemiz ;

Bizce imalat yatırımı yapmadan önce piyasaya aracı/satıcı olarak girmeniz, fiyatları, maliyetleri, pazar potansiyelini, müşteri davranışlarını öğrenmeniz gerekir. Örneğin bu alandaki tedarikçileri dolaşıp fiyatları, ürünleri ve ödeme koşullarını öğrenebilir, daha sonra küçük kâr marjlarıyla da olsa bardak satmayı deneyebilirsiniz.

Karton bardak pazarı, çok değişkenlik göstermekte olup karton bardak makineleri sürekli el değiştirip süreci devam ettiren girişimciler olmaktadır. Çok iyi analiz edip iş fikrini hayata geçirmeniz zor olsa da karlı iş fikirleri arasında oldukça revaçtadır.
Alıntı: https://www.aycup.com.tr/blog/karton-bardak-uretim-satis-yapma-is-fikri
Çamlıbahçe Cad. Çamlıbahçe Mah. No : 81/1A Ortaçeşme / Beykoz / 34825 İSTANBUL
Tel: +90 216 424 1069
www.aycup.com.tr

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

1.39 saniye.
11:10:13, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım