Araç İle Ambalaj Ürünleri Satmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Araç İle Ambalaj Ürünleri Satmak İstiyorum


Yusuf YALÇIN
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
11/11/2019 :  22:51:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar. Bi ambalajcı ile anlaşmaya karar verip araba ile ambalaj malzemeleri satmayı planlıyorum sizce mantıklı bi karar mı veriyorum akıl akıldan üstündür bi danışmak istedim. 3 - 5 ay yapıp ürünleri tamamen öğrenip kendi dükkanımı açmayı da planlıyorum. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim saygılar sevgiler.
Yusuf YALÇIN

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda

1 saniye.
11:38:32, 4 Temmuz 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım