Kışın Patlamış Mısır Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kışın Patlamış Mısır Satmak


İlknurEKREM
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
01/10/2010 :  20:18:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


ilk önce herkese merhabalar diyorum forumun yeni ve tıfıl üyesi olarak şimdiden verdiğiniz fikirler için teşekkürlerimi sunuyorum. ben içinde ticaret fırtınaları kopan ve uzun zamandır gözlerim çıkana kadar sizi takip eden bir öğrenci kardeşinizim. sizden şunun için değerli fikirlerinizi istiyorum. ankara eryamanda okul çıkışında patlamış mısır satmak istiyorum. kendi yaptığım kese kağıtlarını ambalaj olarak kullanacağım.ne dersiniz kışın iyi gitmez mi?
#iES# $$$ihtiyaç duyduklarım ve bana ihtiyacı olanlar kapıma gelir$$$

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
fmd_ticaret
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
01/10/2010 :  23:24:40  Alıntı
Olabilir güzel bi fikir aslında arz talep meselesı denemekte fayda var ufakdan basla bakalım kardesım gerısı gelır...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
İlknurEKREM
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/10/2010 :  14:28:51  Alıntı
cevabın için teşekkür ederim. bir yerden başlamak lazım...
#iES# $$$ihtiyaç duyduklarım ve bana ihtiyacı olanlar kapıma gelir$$$

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
netdigital
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
02/10/2010 :  15:06:13  Alıntı


Merhaba Girişimci kardeşim.

Bu yaşında ve okuyorken para kazanma isteği duyman hele ki herkesin çok fazla yapmadığı bir fikri düşünmen gerçekten çok hoş. Öncelikle tebrik ederim seni.

Kendine ufak bir tezgah yaparak bu işe başlayabilirsin. birde kendine hoş bir marka bulup tezgahını bir baskıcıya gayet uygun fiyata yaptırabileceğin bir folyo baskı ile kapla**** güzelce bir tezgah yapabilirsin.

Mısırı sanırım evde patlatarak kese kağıtlarına koyup satmak biraz sorunlu olabilir. Sonuçta sıcak servis etmek daha çekici olacaktır.

Ama okul çıkışlarında yapacaksan bu işi sanırım senin için zor olacaktır bu, bunun yerine büyük hipermarketlerde satılan hazır paketli mısırlardan alarak satabilirsin. Örneğin markette büyük paket mısır 1 lira ise, bu paketi açarak 2 kesekağıdına doldurabilir ve paketini 1 tl den satabilirsin.

Yani bu senin için %100 kar anlamına gelir ki, 20 paket sattığın taktirde 20 lira para kazanmış olursun.

Bir öğrenci içinde gayet tatminkar bir rakam, bu rakamı elbetki arttırmak sana kalmış.

Her zaman için inandığım bir söz var.

"Düşünmekle vakit kaybetme, Yap"

Başarılar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
İlknurEKREM
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
04/10/2010 :  11:25:34  Alıntı
Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. aklıma takılan bir soru var: marketten aldığım mısırda soğuk olmaz mı? ayrıca 1 liraya aldığım mısır evde daha uyguna mal edilir diye düşünüyorum. asıl önemli olan okul önünde bunu satabilir miyim? kimden izin alacağım?
çok haklısınız düşünmekle vakit kaybetmemek gerekir. kapının arkasında ne olduğunu kapının önünde durup düşünerek bilemeyiz. kapıyı aralamak içeri bir adım atmak gerekir.
#iES# $$$ihtiyaç duyduklarım ve bana ihtiyacı olanlar kapıma gelir$$$

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
netdigital
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
06/10/2010 :  22:10:32  Alıntı
Sonuçta evde yapacağın mısırda satmaya ***ürene kadar soğuyacak, evde de yapabilirsin elbet, daha ucuz olacaktır, ancak uğraşman gerekecek bunun içinde, mısır kaç paradır bilmiyorum, bir hesapla, tüp parası vs. çok fark yoksa hazır alman senin için daha kolay olacaktır

izin konusunu dert etme, okul formanla satış yaparsın, kimse karışmaz harçlığını çıkaran bir öğrenciye, olmazsa bir dükkan gözüne kestir, dükkan sahibinden izin alırsan önünde satmana izin verirse birşey olmaz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
başkent
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
23/11/2012 :  18:23:23  Alıntı
Keyf.in
s.a arkadaş öncelikle allah hepinizin yardımcısı olsun: ben merka ettiğim konu dersanelere veya okul kantinlerine patlamış mısır satışı yapabilirmiyimve faturaveya herhangi bir evrak isterler mi?ben bu işi ek iş olarak yapmayı düşünüyorum konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum şimdiden tşkrederim a.e.o

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Gıda
CaCaLa
Üye

Toplam 138 yazı
23/11/2012 :  21:55:02  Alıntı
Web site sahiplerine mesaj at editörünüz olmak istiyorum de.Günlük yazı yazarak 20 tl kazanmak daha kolay bir yol olacaktır

Yerleşim : Türkiye / Alanya  |  Meslek : Esnaf
başkent
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
26/11/2012 :  15:59:11  Alıntı
Gelisim.in
CaCaLa arkadaşım yardımcı olduğun için tşkrler ama ben bu işi yapmak istiyorum yani mısır işi bilgisi olan arkdaşlr lütfen bilgilerinizi bekliyorum

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Gıda
barishank
Üye

Toplam 430 yazı
10/11/2019 :  22:30:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
mısır patlatma makinesi

imalattan satış

https://pamukseker.org/misir-patlatma-makinesi/

0 543 723 76 77

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Mühendis
feyalcinucar
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
12/11/2019 :  21:05:21  Alıntı
Sevgili İlknurEKREM kardeşim, öncelikle mısırı evde patlatıp kese kağıtlarına koyduktan sonra ağızlarını zımbayla kapatabilirsin. Bunun içinde belediyenin zabıta müdürlüğünden izin alabilirsin. Hatta durumunu anlatırsan zabıta müdürü sana ilk zamanlar için ücretsiz izin bile verebilir. Fikrini destekliyorum ama daha kalabalık yerlerde özellikle iş çıkışı insanların eve gitmek üzere geçtiği bir yolda yapmanı tavsiye ederim.

Diğer üye arkadaş, abi ve kardeşlerime gelirsek; bu kardeşimiz ürün yapıp satmak istiyor. Destek olmadığınız gibi köstek olacak fikirler sunmanız beni çok üzdü. Ayrıca mısır patlatma makinesi satan arkadaş, makineyi ücretsiz veya para kazanıncaya kadar para almamak koşuluyla verecek misin? Bir öğrenci kardeşime mısır makinesi satmaya mı çalışıyorsun?

Neyse, ben kardeşime güveniyorum. Git zabıtadan iznini al kardeşim. Evde yapıp paketle ve sat. Umarım buradan başarı yazılarını okuruz.

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Gıda

5.89 saniye.
11:50:28, 4 Temmuz 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım