Kışlık Kuru Soğan Satışı Konusunda - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Kışlık Kuru Soğan Satışı Konusunda


Solmaz06
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/09/2019 :  14:24:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Ankara Polatlı’da çiftçilik yapıyoruz. Kendi tarlamızda Ürettiğimiz piyasaya göre daha kaliteli temiz suyla sulanmış ,kışlık kuru soğanın satışını yapmak istiyoruz. Bize satış kanallarında fikir vermek, yardımcı olmak veya alım yapmak isteyen arkadaşlar yazabilirler. İrtibat için numaram: 0553 161 36 06

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
y8mil
Üye

Toplam 167 yazı
06/11/2019 :  02:40:32  Alıntı
Gaziantep bölgesinde ürünlerinizi satabiliriz.pazarcıyız..bazı büyük şehirler de sağlam pazarxılarla anlaşarak ürünleri sürümle satabilirsiniz..

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Kamu sektörü
lacivertmurat
Üye

Toplam 152 yazı
06/11/2019 :  13:14:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
nekadar ürününüz var? bir arkadaş yunanistana gidecek aylık 300 tona kadar kırmızı soğan araştıryor
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü

2.14 saniye.
20:52:22, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım