Turkiyede Fish And Chips Restorani Acmak? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Turkiyede Fish And Chips Restorani Acmak?


Delipanter00
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
05/06/2019 :  01:21:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar bildiginiz gibi fish and chips(balik ve patates) ingilterede cok populer olan bir yemek turu. Edirnede bu tarz bir restoran acsam hem evlere siparis hemde dukkandaki musterilere servis yapsam tutma olasiligi nedir? Bakiyorum her taraf donerci kebapci cig kofteci kayniyor ama bu tarz degisik lezzetler den ulkemizde cok az var. Yorumlarinizi bekliyorum.
TommyJ.

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Öğrenci
Pir
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
07/06/2019 :  21:59:34  Alıntı
Fiyatını uygun tutabilirseniz öğrenci nüfusun yoğunlukta olduğu yerlerde tutma imkanı var. İş sizde bitiyor hocam :)

Yerleşim : Türkiye / Turkey  |  Meslek : İthalat / İhracat
rusyadaticaret
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
09/06/2019 :  11:48:03  Alıntı
Edirne'de halk ciğer de ciğer . mübarek . balık ve patates tutması için gençlerin yoğun olduğu yerlere bakın
Az olsun ama helalinden olsun! Haram kursaktan geçer amma sızısı kalıcı olur emer emer kanser olur!

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Moskova  |  Meslek : İthalat / İhracat
meleti
Üye

Toplam 294 yazı
09/06/2019 :  22:19:55  Alıntı


Küçük yerlerde tutması imkansız, istanbul'da bile çok kapanan açılan oldu, nordsee gibi avrupa'da her köşede olan marka bile iş yapamadı kapattı.

Antalya'da fish and chips konseptli değil tam olarak ama balık ekmek olarak iş yapan tek yer.

https://foursquare.com/v/çıtır-balık/5325afd111d2ffc33bca0559

Tek başına bir mcdonalds, burger king kadar ciro yapıyor.Oturacak yer bulunmuyor ne zaman gidilse full. Çok bir özelliği var mı dersen bana göre yok, balığını geçtim, ekmek seçimi bile iyi değil ama neden tutuyor dersen fiyatı uygun, bedava açık büfe salata veriyor ve çok merkezi aylık 20.000tl kiralı bir yerde.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
blentini
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
14/06/2019 :  15:14:29  Alıntı
Kucuk bufe takeaway tarzi deneyin bence yarin obur gun is yapmaz kapatirsaniz cok zarar etmezsiniz, resturant acacaksaniz tek basina fish and chips yapmayin yanina kebab turu de koyun ki balik satilmazsa digerleri satar zarari kapatirsiniz. Bi de turkiyede insanlar gunduz is saatlerinde balik yemeyi tercih etmez bence ayrica balik fiyatlari ingilterede ucuz tr de boyle olmayabilir bi arastirin.

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Diğer

3.03 saniye.
00:08:14, 11 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım