Yeni Sektör Arayışı - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Sektör Arayışı
 2 


SALVAMAE
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
31/05/2019 :  12:44:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba mevcut birikmiş bir sermayem var (4.000.000 #8378;).Ve yeni bir sektör arayışı içerisindeyim yaklaşık 4 aydır araştırıyorum ve BEBEK BEZİ ÜRETİMİ (Fason veya Şahsi) , ÇAMAŞIR SUYU Üretimi (....) ve SÜPERMARKET (Hızlı Tüketim Ürünleri Organize Perakendecilik ) bu 3 sektörden birine girmeyi düşünüyorum ve üzerinde yoğunlaştığım karar büyük ihtimalle SÜPERMARKET fikri olacak kurumsal olarak Ancak sizin fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ediyorum.

Yerleşim : Türkiye / İsanubl  |  Meslek : Diğer
alex.cross
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
15/03/2020 :  21:07:48  Alıntı
sektör arayışı devam ediyor mu?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Asker
kuko
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
17/03/2020 :  12:05:35  Alıntı
Piyasada nakit zor dönüyor , ticaret genelde çek ile gerçekleşiyor. Çeklerin vadesi de uzun oluyor ama en azından malı verip çeki hemen alabileceğim bir sektör var mı? Malı zaten vadeli verip ,üstüne çek için 1 ay , 2 ay peşinden koşturmak istemiyorum. Bu tarz sektör mevcut mu?

Nakit iş aklıma tek gelen gıda sektörü, varsa başka fikirleriniz paylaşırsanız , hem bana hem bu yorumu okuyanlar için fikir oluşur.Teşekkürler.
Bahtsız Bedevi...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis

2.55 saniye.
13:37:45, 3 Nisan 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım