Lokmacı Açma Fikri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Lokmacı Açma Fikri


Dqner
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
30/03/2019 :  01:36:05 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


arkadaşlar uzun zamandır kafamda lokmacı açma fikri var ve çok sukur bırıkmıs paramda var işten artık kendi işimi kurmak maksadıyla ayrıldım sizce bu zamanda lokmacı açılmalımı ve açılırsa nasıl daha farklı kılınabilr? ve birşey daha onun dışında oluşacak farklı iş kollarından fikirler var mı ? param olsa şu işi yaparım dedğiniz iş?
Olmaz olmaz diye birşey yoktur

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
luckxor
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
05/04/2019 :  15:07:26  Alıntı
Lokmacı işi bu ara popüler. Kısa sürede yüksek likidite ve kar oranı sağlayabilir. Burada kilit nokta konum durumudur. En iyi yeri bulmak en iyi satışı getirecektir. Maliyeti düşük satışı yüksek izinleri kolay alınır. Detaylı bilgi isterseniz 0532 175 36 03 ten destek ve yardımcı olurum. Kolay gelsin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek

0.04 saniye.
15:33:00, 20 Nisan 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım