Öğrencinin Girişimi Ne Olması Gerek? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Öğrencinin Girişimi Ne Olması Gerek?


55tunaxx
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
07/05/2019 :  16:30:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sevgili abiler ve kardeşlerim. 22 yaşındayım ve Orman işletme bölümünü bitirdim ve suanda ailemin yanında ufak Bi dükkanımız var burada çalışıyorum. Ek iş yada güzel Bi iş fikri olan veya öğrencinin boş kalmaması için yapabileceği Bi iş varmıdır.
Bi mobil uygulama hayata geçirecektim 7 bin 8 bine yakın Bi param vardı bununla yaptırmayı düşünüyordum ama cok yönlü uygulama oldugu için 44 bin TL istediler. Bu uygulamayı biraz daha ucuza nasıl getirebilirim. Yardım eden abilerime şimdiden teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Tunahan

Yerleşim : Türkiye / Samsun
mtunatas
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/05/2019 :  23:15:55  Alıntı
Bizzat kendin eğitim alarak ve 7-8 bin lirayı ağırlıkla reklam çalışmalarına ayırarak daha başarılı olabilirsin. Şayet uygulamaların başarısının bugünkü en önemli ayağı reklam çalışmaları.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Öğretmen
ikare
Üye

Toplam 405 yazı
16/05/2019 :  01:18:51  Alıntı
Kardeş yaşın çok genç. 7-8 bin liraya (o kadar tutup tutmayacağından emin değilim) sağlam bir kurs alıp kendin yapman daha mantıklı olur diye düşünüyorum. yukarda arkadaşın dediği gibi.

en kötü ihtimalle iş tutmazsa bile elinde bir bileziğin olur. yazılım özellikle mobil uygulama yazmak iyi gelir getiren meslekler arasında.

Ama iyi araştır kursları uzuca kaçma.

ha illa ben uygulamayı yaptıracağım derseniz de daha uyguna yapabileceğini tahmin ettiğim (tam olarak ne istediğiniz bilmediğimden kesin birşey söyleyemem)
bi tanıdığım var. ona yönlendirebilirim sizi.
ikare82@gmail.com skype yada mail ulaşabilirsiniz.

ama tekrar söylüyorum benin tavsiyem işi öğrenip kendi kendine yapmandır.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

2.17 saniye.
09:23:45, 3 Haziran 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım