Bujiteri Mağazası Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bujiteri Mağazası Açmak


brs---
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
27/12/2018 :  18:19:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba mevcut iş yerimi bujiteriye dönüştürmek istiyorum ne dersiniz karlı bir işmi nedir ne değildir.Öncelikle lokasyonum çok iyi kiram da iyi denecek gibi ayak üstü vitrinim 5 metre şuanki işimden güzel müşterimde var ayak alışkanlığı olan 17 senelik bir iş yerim var bu iş yerini bujiteri mağazasına çevirmek istiyorum .Şimdi bazılarınız diyecekki madem işin iyi neden bu değişiklik.Arkadaşlar içinde bulunduğum sektör beni oldukça yıprattı eleman çalıştırma durumum da yok artık nefret ettiğim bir sektör haline geldi .Bu sebepten dolayı para getirisinden ziyade psikolojik olarak beni mahveden bir hal aldı durum bu o yüzden çıkış arıyorum uzun zamandır fikirleriniz benim için çok önemli saygılar.

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Esnaf
muratbakal
Üye

Toplam 172 yazı
28/12/2018 :  21:55:40  Alıntı
arkadaşım şımarık bujiterinin sahibi çok samimi arkadaşım toptanı da var parakendsi de sektör karlı bir sektör lokasyon iyi diyorsunuz peki yaya trafiği nasıl eğer yaya trafiğine güvenıyorsanız hiç durmayın girin ama dısardan sanıldığı gibi kolay değil sürekli gündemi takip etmek zorundasınız...

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
zxcvbnm
Üye

Toplam 145 yazı
29/12/2018 :  10:29:54  Alıntı
Ben bijutericiyim 5 yıldır bu işi yapıyorum nerde açmayı düşünüyorsun çevrede kaç rakip var kiran ne kadar?

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Ticaret
brs---
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
29/12/2018 :  21:11:08  Alıntı


@zxcvbnm Rakip yok denecek kadar az hatta 1 tane var oda köhne bir dükkan ben daha çok küppeli yada şımarık tarzında hareketli bol çeşit olan bir mağaza düşünüyorum kiram uygun .
@muratbakal Evet şımarık bujiteri yakın takibimde yaya trafiği gayet iyi dediğim gibi ayak alışkanlığı olan bir iş yerim var aynı zamanda 17 senedir aynı yerde olduğumdan çevrem çok iyi reklam ve sosyal medya konusunda çok iyiyiz .Bir ilçenin en merkezi caddesinin en iyi konumlarından birindeyim köyler ile beraber 70 bin civarı nüfus var merkez sadece 30 bin .Kolaylık kısmına gelince şuan yaptığım iş beni psikolojik olarak o kadar yoruyorki bu işten sonra o iş çocuk oyuncağı.

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Esnaf
muratbakal
Üye

Toplam 172 yazı
30/12/2018 :  17:57:03  Alıntı
O zaman hic durma hocam gerekli olursa simarik bujiteri sahibiyle iletisim kurmani saglayabilirim

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
zxcvbnm
Üye

Toplam 145 yazı
01/01/2019 :  13:20:28  Alıntı
Şımarık yani yüce bijuteri piyasada kendini kanıtlamış bir firma sahibini şahsen tanırım ama ben böyle bir yerden bayilik almanı tavsiye etmem çünkü tek yere bağlı kalırsan batarsin sözleşme yapmadan mal verecek dizaynda yardım edecek ama başka yerden de mal almana izin verecekse al yoksa uzak dur paranın yerler

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Ticaret
brs---
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
11/01/2019 :  16:07:17  Alıntı
Keyf.in
Tek bir yere bağlı kalmak istemiyorum tahtakale ve piyasayı iyi biliyorum bir süredir araştırma yaptığım için gerek tahtakale gerek istoç da kimin hangi firmanınne kadar kaliteli olduğunu iyi araştırdım dersimi iyi çalısıyorum nasipse içinde bulunduğum sektör deki son yazımı geçircem sonra bir devrim yapıcam iş hayatımda ALLAH ın izni ile.

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Esnaf

3.66 saniye.
01:13:45, 2 Haziran 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım