Ermenistanda Ticaret Ve Yeni Pazar Hacmi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ermenistanda Ticaret Ve Yeni Pazar Hacmi


gurgensafaryan
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
26/12/2018 :  22:31:43 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba Sevgili Koniks Ailesi ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bir Ermeni genciyim uzun yıllar Türkiyede yaşadıktan sonra iş için ve yeni alternatif düşünceler için Ermenistana yerleştim. Yaklaşık 1 seneden fazladır Ermenistanda yaşamaktayım ve şu anda Ermenistanda mantar üretimi yapıyorum yaklaşık 30m2 alanda kültür mantarı üretiyorum ve herşeyi kendim yapıyorum. ( kompost + tohum +üretim). Aldığım oran ise baya verimli bana getirisi dolar bazında 1 ayda 1000 dolar ve 3 ayda 3000 dolar getirisi oluyor. Bunun sebebi piyasada üretici sayısının az olması + talep oranını yüksek olması ve 1 kilosunun dolar bazında 3.25 dolara satılması. Masrafları ise çalışanım olmadığı için sadece materyallere ve elektriğe ödeme yapıyorum suya herhangi bir ücret vermiyorum çünkü ücretsiz. Şuanda 800m2 alanımda işimi büyütmek istiyorum ve yatırımcı ortak arıyorum bu yüzdende teklifleri değerlendirebilir özel görüşmelerde bulunabilir en önemlisi resimli kanıtlar sunabilrim.

Bundan başka alternatifler ve Türkiye ile artan dosthane ilişkiler ilerlediği için en önemlisi bir sürü Türkiye üretimli yani Yerli Üretim ürününün Ermenistan Pazarında bulunmasından ötürü yeni alternatifler artmaya başladı bu yüzden yeni yatırımcılar ile ufak düzeyde yatırımlar ile geliri yüksek iş imkanları konuşulabilinir ve o alanla ilgili iş pazarı kısa sürede doldurulup güzel başarılar elde edinebilinir. Bu yüzden ben bir genç olarak değerli yatırımcılar ile iletişime geçebilirim en önemlisi gerekli detayları sunabilir ve iş-kazanç pazarını canlı gözleri ile görmelerine yardımcı olabilirim.

Detaylar için mail adresim gurgensafaryan1@gmail.com

Herkese Sevgi ve Saygılarım ile .
Gurgen Safaryan

Yerleşim : Ermenistan / Yerevan  |  Meslek : Reklam

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 •  

  Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

  Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

  » Hemen üye olmak için tıklayınız.


   

  1.42 saniye.
  04:29:48, 17 Haziran 2024, Pazartesi

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım