İhracat Konusunda Uzman Profesyonellere İthafen - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhracat Konusunda Uzman Profesyonellere İthafen


tugrasanli
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
20/11/2018 :  14:10:00   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar.

1997 yılından bu yana elektronik sektöründe Membrane Switch Tuş Takımları , Electroluminescent Tuş Takımları ve paneller ve Türkiye de ilk ve hale daha tek olmak kaydıyla Resistive Dokunmatik panellerin imalatını Avrupa Birliği standartlarında , son teknoloji makine parkurumuzla yapmaktayız.

21 yıllık şirket geçmişmizde dönem dönem ihracat yapsakta hiçbir zaman bizi tatmin edecek seviyelere ulaşamadık. Türkiye de sektörümüzde Savunma Sanayii'nin tek alt yüklenicisi olmamızın yanısıra 40'dan fazla sektöre , sektörlerinin en büyüklerine başarıyla hizmet vermekteyiz.

Uzun lafın kısası bize boş vaatlerle gelmeyecek , ürünlerimizi pazarlayabileceğine canı gönülden inanan , pazarlama anlamında özgüveni yüksek ve girişimci ruha sahip arkadaşlarla işbirliği yapmak istiyoruz.
Ticaret ahlak değerlerine son derece sadık olan firmamız ile olası yapılacak tüm işbirlikleriniz noter huzurunda imzalarla hem kendimizi hem sizi garanti altına almak adına yapılacaktır.

Ürettiğimiz ürünleri pazarlayabileceğimiz ülkeler: Afrika ve arap yarım adasında maalesef bulunmuyor. Bizim hedef ülkelerimiz: Makine ve cihaz üretimi anlamında Dünya'nın önemli yükünü çeken Tüm Avrupa ülkeleridir. Bunun yanısıra Rusya , İran ve Azerbaycan ülkelerine de bu işin pazarlamasını yapabiliriz.

İlgilenen arkadaşların dönüşlerini bekliyorum.

Tuğra Şanlı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 •  

  Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

  Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

  » Hemen üye olmak için tıklayınız.


   

  1 saniye.
  02:46:34, 17 Haziran 2024, Pazartesi

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım