Güney Amerika'da Steakhouse, Döner İşi Kurmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Güney Amerika'da Steakhouse, Döner İşi Kurmak


turcokemal
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/06/2019 :  23:23:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba, steakhouse, döner, kebap işletmeciliğinde 35 yıllık tecrübem var. Tecrübelerimi bu işi yapmak veya işini buna çevirmek isteyen kişilerle paylaşmak isterim çünkü şu an benim böyle bir işi yapmak için maddi imkanım olmadığından kendi steakhouse restoranımı kuramıyorum.
Ama bu işte kar ortağı ve kurulum süresi içinde anlaşma gereği işin kurulum aşamasına kadar yardımcı olurum. Benim bu işteki tecrübem; canlı hayvan alımından, et kalitesinden, etin hazırlama süresi, ızgara çeşitleri, kuzu çevirme, kasap, köfte, sucuk imalatı, tüm et çeşitlerinde ızgara et pişirme memnuniyetine kadar mutfak kurulumu ızgara dolap kasap tezgahına kadar her şeyi çok iyi biliyorum çünkü 35 senem bu işte geçti, bu işi yapacak arkadaşlar benim tecrübemden faydalanacaklardır kesinlikle.
Yanlış bilgi, yanlış harcama taraflı değilim çünkü doğru malzeme alımı bile işletme için çok önemli. Ben şu an Güney Amerika’dayım uygun bir anlaşma olursa vize sorun olmayan yere gelebilirim.

Yerleşim : Peru / Lima  |  Meslek : Diğer

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 •  

  Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

  Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

  » Hemen üye olmak için tıklayınız.


   

  0.99 saniye.
  04:02:59, 17 Haziran 2024, Pazartesi

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım