Devlet Hibe Ve Desteklerinden Yararlanma - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Devlet Hibe Ve Desteklerinden Yararlanma


turk3458
Üye

Toplam 277 yazı
08/06/2018 :  14:37:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


s.a arkadaşlar gıda tarım ve hayvancılık üzerine bir ltd. şti firmam var. 1,5 yıllık. şimdi internetten danışmanlık firmaları var ya oyle bir firma aradı. kafamı karıştırdı. bu firmanın %50 hissesi bende diğer %50 hisseyi de ortağı çıkarınca kayınçoya devrettim.

mevzu şu. firmayı kurmadan önce benim bankalardan takıntım vardı. sanırım 3 bankadn 5 tane icra dosyam var. gerçi onları da varlık şirketlerine satmışlar. dolayısı ile ben her hangi bir destek kredi alamıyorum. amaa
bu arayan firma eğer ki vakıf ziraat ve halk bankalarında takıntın yoksa devlet desteklerinden firma üzerinden her türlü yararlanırsın diyor.

halk bankaında hesap ve pos makinası var. gidip sorduğumda admlar önce tcyi girip şahsi durumuma bakıyor ltd. şirket olmasına rağmen ama bu adamlar gerek yok firma üzerinden gidiliyor diyor. kafam karıştı mevzu ile ilgili bilgisi olan var mı.

şu ortamda bir 100 bin destek yada kredi alsam süper olur valla

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnsan kaynakları
cagatay54
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
08/06/2018 :  22:25:20  Alıntı
Makine vs kgf kredisi saglayabilirsiniz fakat firma kimin uzerindeyse banka sicili onemli.devlet onemi yok diyor ama banjalar yokusa suruyor.direk kgf ye basvurup makine teminati ile teminat mektubuyla kredi basvurusu yapilabilir ama dedgim gibi baslangiciniz kgf olacak.gidip bi gorusun yardimci olabilirker

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İmalat
ikare
Üye

Toplam 372 yazı
09/06/2018 :  01:04:11  Alıntı
Devlet destekleri için ortakların değil şirketin devlete borcu olup olmaması önemli.
Ama eğer destek banka kanalı ile verilen KGF, Faizsiz kredi vs. türden ise banka ortakların da siciline bakar.
Çünkü bunlarda alacak yine bankanın alacağı oluyor.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
yasar5955
Üye

Toplam 104 yazı
12/06/2018 :  10:32:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Kardeşim, sana bunu kim diyorsa yanlış veya yalan diyor. senin bırak icra dosyanı elektirk borcun gecikmiş olsun artık bankaları unut..o dünya bitti. Ben bu konuda Cumhurbaşkanı dahil yazmadığım yer kalmadı.maalesef ülkemiz sicil çöplüğü haline geldi.yapman gereken varlık yönetimleri ile anlaşmak,borçlarını ödemek ve 54 yıl beklemek.


Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
tunawa
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
13/06/2018 :  21:34:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
umarım girişimlere verilen destek artar bende bir öğrenci oalrak yurt dışına ürün ithal etmek istiyorum ama bu işler kolay olmuyor. Eğer ürünlerinizi satmamı isterseniz tunawa.com bunun için hazırlanıyor

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Öğrenci

0.06 saniye.
22:17:48, 22 Ocak 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım