Kanada Da Nasıl Bir Ticaret Yapilabilir - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kanada Da Nasıl Bir Ticaret Yapilabilir


Kaan34
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
24/03/2018 :  03:30:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar yeni evlendim ve artik Kanada Montreal de yasiycam nasil bir ticaret yapabilirim orda pahali burda ucuz olan veya tam tersi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz
Osmanpasoglu
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
24/03/2018 :  14:57:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,
bulunduğun bölgeyi inceleyerek orada neler satabileceğin hakkında küçük çaplı pazar araştırması yapabilirsin. yaşadığın yer şehir merkezi ise civardaki daha küçük yerleride gezip görmen gerekli. merkez yerleşim ile çevre bölgeler arasında fark olup olmadığınıda gör. zaten sonrasında kendiliğinden neler alıp neler satabileceğinin lisesini çıkartabilirsin. Eğer ev tekstili ile ilgili satış yapabileceğini düşünürsen. sana yardımcı olabilirim. Denizli'de yaşıyorum. Bürümcük koltuk örtüsü, nevresim takımı, çarşaf, alez yastık kılıfı ve çarşaf, havlu, bornoz ve havlu bornoz takımları, peştemal (turkish bath towel) gibi ürünlerde üreticiler ile seni görüştürebilirim. irtibatta kalmak istersen özelden mesaj bırak.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
amazonxxxx
Yeni Üye

Toplam 60 yazı
24/03/2018 :  20:54:26  Alıntı
deri giyim satabilirsen, deri ayakkabı satabilirsen bana yazabilirsin.

aysuncos06@hotmail.com


[herhangi talebi olanlar e-mailini yazsın, ..]

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
bukampanya
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
02/04/2019 :  03:48:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Eğer şoförlük yapabilecekseniz kanada tır şoförü alımı başvurusu adresleri açıklandı. İyi bir ücretle tır şoförü olarak kanada'da çalışabilirsiniz.

Muhtemelen haberlerde görmüş olduğunuz tır şoförü alımı için detaylı bir yazı hazırladık işinize yarayabilir.

https://bukampanya.com/kanada-tir-soforlugu-basvurusu-alimi-basvuru-adresleri/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
kanturk
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
06/04/2019 :  05:01:36  Alıntı
Tebrikler. Allah mesut etsin. Kanada'ya henuz gelmedin herhalde. Orda yasicam dedigine gore su an Turkiye'desin. Ticaret burda da kolay degil ama zaman icinde mutlaka neler yapacagini bulacaksindir. Insallah hersey yolunda gidrr. Tekrar tebrikler.

Yerleşim : Kanada / Montreal  |  Meslek : Ticaret
diyaristas
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
08/04/2019 :  22:13:56  Alıntı
merhaba hayırlı olsun. hazır giyim konusunda beraber çalışabiliriz. sadece firmalarla görüşerek alacağınız modelleri biz burada üretebiliriz. ilerleyen süreçte distribütörlük de verebiliriz. size. tutturabildiğimiz zaman çok az sermaye ile Kanada'da çok güzel bir gelire kavuşabilirsiniz. ilgilenirseniz iletişime geçin lütfen. 0 532 2412787

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim

0.05 saniye.
22:11:44, 19 Haziran 2019, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım