Play Store Gelir Arttırma - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Play Store Gelir Arttırma


Hayatboyle
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/04/2019 :  01:14:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


6 adet uygulamam bulunmakta play storede.(arkadaşlık,oyun gibi uygulamalar)
Uygulamalar bol reklamli olduğundan dolayi, genelde indiren en fazla 1 gün kullanıp siliyor ve bu sebepten dolayı pek fazla para bırakmıyor.
Reklamlari daha aza indirmeden geliri arttırmanın bir yolu yok mudur?
Tecrübeli olan arkadaşlarım yardim ederse sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Adıyaman  |  Meslek : Satış / Pazarlama
blueman_ak
Yeni Üye

Toplam 60 yazı
05/04/2019 :  13:16:50  Alıntı
Merhaba, ben bir kullanıcı olarak görüşlerimi sunayım. Zırt pırt açılan reklamlar olunca uygulamayı hemen kaldırıyorum. Onun yerine bazı uygulamalarda sürekli duran ufak reklamlar var. Onlar beni o kadar rahatsız etmiyor. Puzzle sudoku gibi oyunlar yapmayı dene bunlar daha bağlayıcı oyunlar.

Yerleşim : İspanya / Barselona  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
sencanizm
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
05/04/2019 :  17:54:18  Alıntı
merhaba,
helix jump vari oyunlar olmalı benim fikrim. belli bir süre içerisinde bir görev tamamlama, bu süre içerisinde o görevi yaparken engeller olmalı tabiki. adam asmacadan tutun da karşılıklı online oyunlar v.s.
cocoostil@gmail.com
tekstil ihraç fazlası ürünler için bana ulaşınız.
to be or not to be!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

0.05 saniye.
22:27:58, 19 Haziran 2019, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım