Araba Kiralama - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Araba Kiralama

alsat_ekonomisi
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
13/02/2018 :  11:33:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar

Çocukluk arkadaşım işsiz, fabrikadan çıkartılıdı işsizlik maaşıyla geçiniyor

Evli ve bir çocuğu var

Kendisi 100 bin tl gibi bir sermayesi var. Bu parayla bir başka rent a carcı arkadaşa 2 araba alıp aylık sabit gelir elde etmeyi düşünüyor?

Böle bir iş yapılır mı ? Riski nedir ? Ben market devral diyorum.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Umitozcan
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
14/02/2018 :  09:45:45  Alıntı
Benim arkadaşım çorluda sıfır km flueance veridi galeriye galeride kiraladıgı adem alkollü kaza yapıp arabayı pert etti daha sonra ne sigorta şirketi nede galerici arkadaşıma parasını vermedi hurda fiyatına satıp baya bi zarar etti aman diyorum uzak durun

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
perge.import
Üye

Toplam 244 yazı
14/02/2018 :  13:53:06  Alıntı
Nacizane onerim Aydin 'da kaldiginizi varsa**** ... Bir sogutuculu 18m3'luk kamyon kiralasin Aydin ve cevresindeki kucuk mandiralarin sut urunlerini izmir merkez'e pazarlasin.
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Emirhamza
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
16/02/2018 :  23:50:54  Alıntı

Zor bir iş galeri araç kiralama vs işlerde çevre olarak sağlam olmak lazım. Aksi takdirde para kazanmak çok zor

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
cihan.akcan
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
17/02/2018 :  12:36:46  Alıntı
Rent a car değil de Garajyeri.com sitesine bir göz atsın. Benim bir kaç arkadaşım var, araç alıp oradan kiraya verip güzel paralar kazanıyorlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
alsat_ekonomisi

Yeni Üye

Toplam 11 yazı
19/02/2018 :  20:59:38  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - perge.import
Nacizane onerim Aydin 'da kaldiginizi varsa**** ... Bir sogutuculu 18m3'luk kamyon kiralasin Aydin ve cevresindeki kucuk mandiralarin sut urunlerini izmir merkez'e pazarlasin.

Hocam çok güzel bir fikir vermişsiniz kendisine ileteceğim.

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - cihan.akcan
Rent a car değil de Garajyeri.com sitesine bir göz atsın. Benim bir kaç arkadaşım var, araç alıp oradan kiraya verip güzel paralar kazanıyorlar.

sizinle nasıl iletişime geçebilir hocam.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
comandante1453
Üye

Toplam 223 yazı
08/03/2018 :  18:34:51  Alıntı
Arkadaşlar çok zor değil

www.garajyeri.com

0216 912 05 07

arayın herşeyi öğrenin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
Serkan AFERİN
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
04/04/2018 :  14:56:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yurt dışı müşteri portföylü 10 yıllık oto kiralama firmamızda yılllık sözleşme ile aracınızı kiralamak isterseniz bilgi için 05079449695 serkan bey
www.poyrazrentacar.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.86 saniye.
10:47:22, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım