Risk Almadan Paramı İkiye Katladım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Risk Almadan Paramı İkiye Katladım
 1 

aykutylmaz86
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
23/03/2017 :  01:32:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhaba,

Geçen hafta üreticisinden bir koli mikrofiber genel temizlik bezi satın aldım. Bir kolide 4'lü rulo halinde paketlenmiş 100 paket var ve koli fiyatı 300 TL. Yani bir adet 4'lü rulo paket 3 TL'ye gelmekte.

100 paket 4'lü mikrofiber bezi kafe/restoran/lokanta vb. işyerlerini gezerek ve günde sadece iki saat çalışarak iki günde sattım. 4'lü paketi perakende olarak 6 TL'ye sattım. Yani 600 TL gelir elde ettim.

Bursa Görükle'deki mekanlara bir saatte 30 paket sattım. Aynı gün FSM Bulvarı'ndaki mekanlara 40'a yakın ve ertesi gün Kapalı Çarşı ve çevresinde yine o kadar sattım.

Aldığım fiyattan yardımcı olabilirim.

İletişim: 0553 048 34 86

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
23/03/2017 :  09:30:02  Alıntı
helal olsun diyeceğim tabi faturalarını kesip vergilerini ödüyorsanız.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
körflanş
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
23/03/2017 :  10:28:31  Alıntı
Öncelikle tebrik ediyorum çalışmanın hakkını veren herkese Allah karşılığını veriyor. Satış yaptığın her işyeri ile iyi diyaloglar kurmanı tavsiye ederim. Çünkü bez satışının bir sınırı var hergün her hafta satılacak bir ürün değil. Lokanta, cafe vb. işyerlerinin sarf malzemesi olarak ihtiyaçlarını tespit etmeye çalış ve ürünlerini bu ihtiyaçlara göre çeşitlendir. ve düzenli rut yap, kendini unutturma çok güzel paralar kazanacağından eminim. Ayrıca kendi para kazanma yöntemini burada diğer ihtiyaç duyacak insanlarla paylaşıyor olman da çok güzel bir davranış sizi tekrar tebrik eder kolaylıklar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
Mr Entrepreneur

Yeni Üye

Toplam 35 yazı
23/03/2017 :  12:07:16  Alıntı

Tebrikler.. Tamamlayıcı ürünlerle çeşitlendirme yapma tavsiyesi oldukça yerinde.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
mescoer34
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
23/03/2017 :  17:51:50  Alıntı
tebril ediyorum ve masllaah ben de emeliyim boştayım acaba yapabilirmi yim sizce
ist. yasıyorum
Marsa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
mescoer34
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
23/03/2017 :  19:38:17  Alıntı
sayın AYKUT YILMAZ bey özelinize mesaj attım telefonumu yazdım araya bilirmisiniz veya siz telefonuzu verirmisiniz saygılar
Marsa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
akyamaner
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
25/03/2017 :  09:35:02  Alıntı
Keyf.in
Cok guzel bir paylasim, tebrik ediyorum. Uc kurus icin ticareti dilencilige cevirmeye gerek yok, yalana da gerek yok, gercekten ihtiyaci olanlarin hakkina girmeye hic gerek yok.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Bartoloucci
Üye

Toplam 1343 yazı
25/03/2017 :  14:24:53  Alıntı
Foto paylaşır mısınız üründen
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
istanbulue
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
14/04/2017 :  12:13:14  Alıntı
Gelisim.in
HENÜZ ONAYLANMADI!!! Yazara email gönder Email Yazıyı değiştir Değiştir Yazıı sil Sil Site Yönetimine Şikayet EtYazıyı Şikayet Et

Merhaba .yıllardır bu sayfaya üyeyim ve gerçekten çok faydasını gördüm.
Şuan araç sahipleri için kolay ve pratik bir ürün imalatı yapıyorum.
Bu ürünü gösterdiğim 10 kişiden 8 i satın alıyor.ürünü satış fiyatım 20 TL maliyetim 6 TL tek üründe 14 tl kazanıyorum.günlük ortalama 50 ürün çok kolay satılıyor. bencil biri değilim ve her zaman paylaşımcı olmuşumdur. Öğrenci,emekli,çalışan, yada bir iş arayan herkes bu üründen 6 ay para kazanabilir. 6 ay sonra bir çok emsali çıktığı için kazanç düşecektir.Hatta size şu garantiyi verebilirim satamadığınız ürünü her zaman geri alırım.
fikret avşar 0506 692 7636
fikret_avsar@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnsan kaynakları
milksop
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
14/04/2017 :  12:23:42  Alıntı
ürün nedir ? ilgilenmek isterim.
engineren85@hotmail.com
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - istanbulue
HENÜZ ONAYLANMADI!!! Yazara email gönder Email Yazıyı değiştir Değiştir Yazıı sil Sil Site Yönetimine Şikayet EtYazıyı Şikayet Et

Merhaba .yıllardır bu sayfaya üyeyim ve gerçekten çok faydasını gördüm.
Şuan araç sahipleri için kolay ve pratik bir ürün imalatı yapıyorum.
Bu ürünü gösterdiğim 10 kişiden 8 i satın alıyor.ürünü satış fiyatım 20 TL maliyetim 6 TL tek üründe 14 tl kazanıyorum.günlük ortalama 50 ürün çok kolay satılıyor. bencil biri değilim ve her zaman paylaşımcı olmuşumdur. Öğrenci,emekli,çalışan, yada bir iş arayan herkes bu üründen 6 ay para kazanabilir. 6 ay sonra bir çok emsali çıktığı için kazanç düşecektir.Hatta size şu garantiyi verebilirim satamadığınız ürünü her zaman geri alırım.
fikret avşar 0506 692 7636
fikret_avsar@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
enginy
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
16/04/2017 :  22:41:04  Alıntı
Sana Bunları kulahıma anlat demeden önce şu ürünü yaz da bilelim.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
vizyonpara
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
16/04/2017 :  23:06:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Keyf.in
Tebrikler, çalışan herkes karşılığını alır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ykg142
Üye

Toplam 114 yazı
17/04/2017 :  22:56:25  Alıntı
hiç inanasım gelmedi madem 2 günde 100 adet sattın kendin satmaya devam et hacı bence sen bu bezlerin üreticisi olmayasın burada viral yapıp milleti gaza getirip mal satıcaksın gibi geldi bana @aykutyılmaz86

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
ziyademirbas
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
18/04/2017 :  12:03:57  Alıntı
:))) bence de ykg142

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
inculu
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
18/04/2017 :  22:22:40  Alıntı
Gelisim.in
aynen doğru kimse yoğurdum ekşi demiyor malesef

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
19/04/2017 :  14:26:59  Alıntı
:)))) ykg142

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
19/04/2017 :  21:37:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gezin.in
Biz 18 yıldır boşuna konikse üyeyiz sanırım. Geçen gün sahile bi indim 4 saatte tam 400 adet kartpostal sattım. Hemde paramı 4e katladım. Aldığım fiyata yardımcı olabilirim.
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
ziyademirbas
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
21/04/2017 :  17:50:39  Alıntı
TRADEENGİNEER :d:d:d:d:d:d

ziyademirbas
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
21/04/2017 :  17:53:48  Alıntı
bu arada size fırsat sunabilirim

ziyademirbas
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
21/04/2017 :  17:56:55  Alıntı
istanbul büyükçekmece de almış olduğumuz 30000 mt kare lik göl manzaralı E 5 ve TEM oto yoluna eşit mesafede havuzlu villaların hemen yanındaki arsada 250 şer metre kare arsalarımız oluştu.kazandıracak bir yatırım!!! sadece bir tavsiye.

Akyazili
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
30/04/2017 :  15:46:19  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ziyademirbas
istanbul büyükçekmece de almış olduğumuz 30000 mt kare lik göl manzaralı E 5 ve TEM oto yoluna eşit mesafede havuzlu villaların hemen yanındaki arsada 250 şer metre kare arsalarımız oluştu.kazandıracak bir yatırım!!! sadece bir tavsiye.

Fiyatı nedir acaba bu 250 m ilk arsaların

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Memur
aykutylmaz86
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
08/06/2017 :  17:23:55  Alıntı
Ykg142 bir koli mikrofiber bezi birkaç günde satabilirsin. Ancak, sürekli satamazsın. İşletmeler her hafta temizlik bezi satın almıyor. Bu yüzden satmaya devam etmedim.

Tradeengineer, ciddi ego sorunun var. Bir işletmeye gelen yeni elemanın bulduğu işe yarar fikrin uygulanmasına engel olmaya çalışan 18 yıllık eski çalışan gibisin.

yy07
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
08/06/2017 :  17:46:04  Alıntı
%100 net kazanç ile belirlediğiniz yatırım miktarını sözleşme ve teminatli 6ay sezonluk dönemde turizm dış ticaret alaninda isletip belirlenen süre sonunda hiçbir masrafa dahil olmadan yatırım miktarinizin iki katı %100 net kazanç olarak ıade edilir ,kişi ve yatırım miktarı sınırlıdır detaylar görüşülür.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
comandante1453
Üye

Toplam 223 yazı
09/06/2017 :  01:15:14  Alıntı
Kardeş yazdığın tarihlerde aynı tarif ettiğin ürünü marketimde 1.45 e mal edip.1.95 e sattım.Ürün İstoçtan temin edildi.

Ya seni çok fena yemişler yada sen bizi yiyorsun.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
ertcom
Üye

Toplam 110 yazı
18/08/2017 :  17:54:21  Alıntı
Sen bunu yaptiysan sende satis yeteneği var , cunki satyigin urun pahalı ve bunu herkes biliyor. Ne satarsan SAT satılır, ozelden yaz sana daha cok para kazandıracak sermayesi is onereyim . sermayesi benden turk kahvesi SAT bursads
supermann

teforr
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
27/08/2017 :  03:49:45  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - aykutylmaz86
Herkese merhaba,

Geçen hafta üreticisinden bir koli mikrofiber genel temizlik bezi satın aldım. Bir kolide 4'lü rulo halinde paketlenmiş 100 paket var ve koli fiyatı 300 TL. Yani bir adet 4'lü rulo paket 3 TL'ye gelmekte.

100 paket 4'lü mikrofiber bezi kafe/restoran/lokanta vb. işyerlerini gezerek ve günde sadece iki saat çalışarak iki günde sattım. 4'lü paketi perakende olarak 6 TL'ye sattım. Yani 600 TL gelir elde ettim.

Bursa Görükle'deki mekanlara bir saatte 30 paket sattım. Aynı gün FSM Bulvarı'ndaki mekanlara 40'a yakın ve ertesi gün Kapalı Çarşı ve çevresinde yine o kadar sattım.

Aldığım fiyattan yardımcı olabilirim.

İletişim: 0553 048 34 86

Buda yeni pazarlama taktiği adam sizi trollemiş herkeste yemiş, tebrik üstüne tebrik.
Sizde bu kadar kazanabilirsiniz tabiki önce ben size bi yardımcı olayım. 1 tllik bezi 3 tlden benden toptan alın. bakın ne kadar kolay satılıyor alın benden 3 tlden. satın sizde paranızı katlayın =) yalnız pazarlama taktiği 10 numara tebrik ederim kardeşim. Herkes düşmüş yorumlara baksana =)
Tüccar

Yerleşim : Türkiye / Kastamonu  |  Meslek : Diğer
fikret.avsar34
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
25/09/2017 :  14:48:51  Alıntı
https://morfikirler.com/parktel-arac-numaratoru-ile-sizde-para-kazanabilirsiniz/

PARA KAZANMANIN KEYFİNİ SÜRÜN

05066927636

fikret.avsar34
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
25/09/2017 :  14:55:59  Alıntı
Roportajımı okuyun farkı görün arkadaşlar

tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
26/09/2017 :  12:49:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - aykutylmaz86
Ykg142 bir koli mikrofiber bezi birkaç günde satabilirsin. Ancak, sürekli satamazsın. İşletmeler her hafta temizlik bezi satın almıyor. Bu yüzden satmaya devam etmedim.

Tradeengineer, ciddi ego sorunun var. Bir işletmeye gelen yeni elemanın bulduğu işe yarar fikrin uygulanmasına engel olmaya çalışan 18 yıllık eski çalışan gibisin.

Pazarlama taktiğine bir şey diyen yok ama burda fikirden ziyade bir aldatmaca söz konusu. Olmayan bir olayı gerçekmiş gibi anlatmak insanları aldatmak ve haksız rekabettir. Olduğun platform bir film, bir reklam senaryo forumu değil. Rekabet , pazarlama, satış yalanlar ve haksız rekabetlerle yapılmaz. Egomuz olmadığı için herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vicdan sahibi ol insanları aldatma.
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
yy07
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
05/10/2017 :  15:15:36  Alıntı
Günlük Net Kazanç Yatırım Miktarınıza ek olarak %50 günlük Geri ödeme süre 10 ay.yatirim miktarı 20 Bin 100 Bin TL arası.ister günlük aylık yada süre sonunda toplu iade alabilirsiniz.detaylar Görüşülür.05468392008

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
Ata34
Üye

Toplam 114 yazı
05/10/2017 :  21:58:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
keşke o işler o kadar kolay olsa :)

13.55 saniye.
15:37:52, 30 Mart 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım