Risk Almadan Paramı İkiye Katladım - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Risk Almadan Paramı İkiye Katladım
 2 

aykutylmaz86
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
23/03/2017 :  01:32:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhaba,

Geçen hafta üreticisinden bir koli mikrofiber genel temizlik bezi satın aldım. Bir kolide 4'lü rulo halinde paketlenmiş 100 paket var ve koli fiyatı 300 TL. Yani bir adet 4'lü rulo paket 3 TL'ye gelmekte.

100 paket 4'lü mikrofiber bezi kafe/restoran/lokanta vb. işyerlerini gezerek ve günde sadece iki saat çalışarak iki günde sattım. 4'lü paketi perakende olarak 6 TL'ye sattım. Yani 600 TL gelir elde ettim.

Bursa Görükle'deki mekanlara bir saatte 30 paket sattım. Aynı gün FSM Bulvarı'ndaki mekanlara 40'a yakın ve ertesi gün Kapalı Çarşı ve çevresinde yine o kadar sattım.

Aldığım fiyattan yardımcı olabilirim.

İletişim: 0553 048 34 86

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
aykutylmaz86
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
01/02/2018 :  17:41:56  Alıntı
Söylediğimi inandırıcı bulmayanlar saydığım semtlerdeki esnaflara gidip “size mikrofiber bez satmaya geliyorlar mı ve onlardan aldığınız oluyor mu?” diye sorsunlar.

Ayrıca, fiyatı pahalı bulanlar daha uyguna satsınlar da alalım.

Satışlar tekrar başlamıştır.. 0553 048 34 86

Bursa Nilüfer’de elden teslim edilir. Bulunduğunuz yere kargo ile gönderilir.

hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
04/02/2018 :  12:45:49  Alıntı
Yani adam gerçekten troll yapmış. Yok şöyle aldım şuna şöyle sattım paketin şekli şamali falan. Buna inanıyorsanız zaten ticaret yapamazsınız.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Otomotiv
aykutylmaz86
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
07/02/2018 :  15:13:03  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hknmrc
Yani adam gerçekten troll yapmış. Yok şöyle aldım şuna şöyle sattım paketin şekli şamali falan. Buna inanıyorsanız zaten ticaret yapamazsınız.

hknmrc konu canlı kalsın diye polemik yapmıyorsan şayet ciddi zeka geriliğin var anlaşılan. 4’lü rulo mikrofiber temizlik bezi marketlerde bile satılıyor. Lokanta ve restoranlar, seyyar satıcılardan da alıyor. İstersen Bursa’ya gel de birlikte satalım bir Pazar günü.

dagitim_19
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
05/03/2018 :  20:43:16  Alıntı
paranı ikiye katladıysan niye kendine rakip yaratıyorsun tüm türkiyeye sen sat olmaz mı ? ayrıca bu ürün 1.2 tlye toptancılarda satılıyor, bu arkadaşımız 3 tl demiş.
bul sat
al sat
çal sat

(yahudi atasözü)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Medya

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.8 saniye.
12:38:26, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım