Özel Diyet Menü Servisi, Kapı Fabrika Teslim Vs. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Özel Diyet Menü Servisi, Kapı Fabrika Teslim Vs.

Brhm-Sert
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
08/03/2017 :  23:28:14 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum;

Adım İbrahim, Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet ediyorum. 26 yaşındayım ve Uludağ Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli sektörde yer alan firmalarda Satış ve satış destek pozisyonlarında çalıştım. Başarılı bir esnafın ikinci oğluyum ancak babamın işini yapmak onun yolundan giderek sürekli onunla karşılaştırılmak istemedim. Ancak 2 yıl da 4 firma değiştirerek gördüm ki özel sektörde insana kıymet verilmiyor ve bu şartlar altında çalışmakta bana göre değil.

Bende kendim bir yol çizmeye karar verdim. Sevdiğim ve yürekten çalışabileceğim iki konu var. Otomobiller ve yemekler. Yemeklerin yeme kısmı ile birlikte hazırlama pişirme kısmından çok zevk alıyorum. Bu özelliğimi üniversite 2. sınıfta yemek yapmaya başlayınca fark ettim. Lise zamanında fark etseydim kesinlikle gastronomi aşçılık gibi bölümler tercih ederdim.

Gelelim işin girişimcilik kısmına, uzun süredir aklımda bazı fikirler var ve bunlar aslında yapılan işleri geliştirmek şeklinde.

Şöyle ki İstanbul'da ne kadar çok olsa da bizim civarda diyet menü servisi yapan yerler yok. Hatta kendi ablam İstanbul'dan sipariş veriyor ve kargo ile alıyor varın gerisini siz düşünün.

Şimdi benim amacım Tekirdağ ve ilçelerinde yer alan çalışan kilo vermek isteyen hanım ve beylere bu menüleri ulaştırmak. Ancak diğerlerinden bir farkım olacak oda şu. İsteyene kendi özel menüsünü hazırlayacağız. Bu ne olursa olsun. Yani diğer sitelerde ki gibi bizim menülerimizden birini seçin size onu gönderelim şeklinde değil. Kendi çalıştığım fabrikada ofisten biliyorum 2 bayan arkadaş kilo vermek için ellerinden geleni yapıyorlar veremiyorlar yemekhaneye girince kendilerini kaybediyorlar ama evden birşeyler hazırlayıp getirmeye de üşeniyorlar. Kendi ablam da aynı şekil.

Kendimce yeteceğini düşündüğüm biraz sermayem de var. Giderleri kısmak adına 2 aydır web yazılım öğreniyorum youtube'dan, bayağıda yol kat ettim (az çok bilgisayardan da anlıyorum tabi öyle gelişti.) Kendi sitemi kendim hazırlarım önce evde yavaş yavaş başlarım sonra geliştiririm büyütürüm diyorum. Bu işe girişirken inandığım bana güven veren şeyler de şunlar; Önce Allah'a sonra kendime ve bu konudaki becerime güveniyorum ek olarak eniştem yılların lokantacısı. 2 tane restoranı var bu çevrede. Malzeme alımı vs konusunda yardımı dokunur diye düşünüyorum.

Bu uzun yazıyı okursanız sizlerden de görüş ve fikirlerinizi belirtmenizi rica ederim.

Yerleşim : Türkiye / Tekirda  |  Meslek : İthalat / İhracat
ykg142
Üye

Toplam 114 yazı
09/03/2017 :  22:10:24  Alıntı
öncelikle başarılar büyük şehirlerde denenen başarılı olduğu kadar hüsranla sonuçlanan projelerin de olduğunu biliyoruz inşallah tüketicek kesimi bulursun yalnız farkım olucak fatezisine kapılıp herkese kendi menüsünü yapmaya çalışıcam olayı seni hem hazırlık aşamasında mutfakta yorar hemde servis edip yetiştirme konusunda yorar diğer firmalar da bunu denedi ama bir baktılarki 20 çeşit yemek herkesin istediğini yapmaya kalkınca ocakta yer kalmadı yemek pişirecek o yüzden fazla teferrüata kalma belli bir portföye ulaşınca dene

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
epal
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
09/03/2017 :  23:33:19  Alıntı
Merhaba

istanbulda şu an faal diyet yemek servisi veren firmamız bayilik vermektedir

http://www.diyemse.com/franchise
Bilgi için :
bayilik@diyemse.com

02122823300
05324710682

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Brhm-Sert
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
12/03/2017 :  23:45:14  Alıntı

sayın ykg ve epal ilginiz için teşekkür ederim.

burası istanbul'a nispeten küçük bir bölge olduğu için herkese özel menü konusunda yetişebilirim diye düşündüm ama tabii ki sonrasında nasıl olur bilmiyorum. bayiilik nasıl olur nasıl çalışır onu da fikir alışverişi yaparız elbet.

Yerleşim : Türkiye / Tekirda  |  Meslek : İthalat / İhracat
neslihanzade
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/05/2017 :  15:16:12  Alıntı
merhaba

ykg 142 sizin bir konu da fikrinizi almak istiyorum yardımcı olur musunuz mail atamıyorum size
neslihanzade

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sigortacı
volcano7777
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
11/05/2017 :  20:58:37  Alıntı
mrb herkeze özelmenü yapabilirsin benim eşimde aynı işi yapıyor ve gayet memnun çerkezköyde eğer müşteri potansiyeli varsa ve pazarlaman iyiyse bu işden para kazanabilirsin başarılar
v#417;#645;#392;#652;#626;#417;

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İşsiz
Kenan Kablan
Üye

Toplam 1236 yazı
12/05/2017 :  01:29:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hiç durma, hemen başla.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
ahmet0zturk
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/03/2018 :  21:27:32  Alıntı
ilk olarak size teşekkür etmek ile cümleme başlamak istiyorum.
Çünkü böyle girişimlerin çoğalması gerektiği fikrindeyim. Bende zayıflama çalışan bir bireyim lakin spordan yemek yapmaya vakit bulamadığım için sağlıksız besleniyorum. Araştırmalarım sonucu sizin girişiminize benzer, bu işi yapan https://www.roksi.com.tr/ tanıştım her spordan sonra istediğim yere ayağıma kadar diyet yemeklerimi getiriyorlar.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.16 saniye.
15:29:18, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım