Yerli Arama Motoru - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yerli Arama Motoru


selami
Üye

Toplam 776 yazı
06/03/2017 :  15:51:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz AlıntıTamamen yerli bir arama motoru için çalışılsa iyi olmaz mı?
Bırakalım bu yabancıların arama motorlarını onları niye zengin edelim yokmu bu işi yapacak genç,yetenekli,vatan sever nesil.
Bu işi yabancilardan daha iyi yapacak insanımız var.

Haydi beyin firtinasina Arama motoru için hangi isimler olabilir yazalım.

Vatan
Dobra
Hilal
Ada
Kebir
Sancak
Kalkan
Nefes

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Kenan Kablan
Üye

Toplam 1236 yazı
07/03/2017 :  13:39:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - selami


Bu işi yabancilardan daha iyi yapacak insanımız var.'kaşif' olsun öyleyse...
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
caliskanh
Üye

Toplam 135 yazı
08/03/2017 :  09:52:19  Alıntı
Olay sadece kod yazmak olsaydı inanın yüzlerce çok iyi coder var ülkemizde, mesele çok farklı ve ancak devlet amerikanın google ın arkasında durduğu gibi, rusyanın yandexin arkasında durduğu gibi durursa ortaya bir arama motoru çıkar. yoksa sermaye-girişimci-kod olayı değil.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
akguney
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
14/04/2017 :  12:35:03  Alıntı


hocam maksadım sizin konunuzu baltalamak yada başka bir sitenin reklamını da yapmak değil. google da yerli arama motoru diye yazarsanız https://www.geliyoo.com diye bir sitenin varlığından haberiniz olacaktır. bunlar baya yatırım yapmışlar güya. olumlu veya olumsuz birçok yorumda var siteyle ilgili. benim nacizane tavsiyem güçlerinizi birleştirin. ayrı ayrı siteler oluşturmaktansa bunlarla irtibata geçin burayı geliştirin ortaya birşey çıksın da herkes kullansın.
Abdulkerim Güney
Elektrik-Elektronik Mühendisi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
Enqin
Üye

Toplam 141 yazı
23/05/2017 :  21:30:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yakında yerli arama motorumuz yayın hayatına başlayacak. 4 senedir kapsamlı şekilde çalışıyoruz. Yeni projeler için girişimci olacaksanız biraz geç kaldınız saygılar
İnsanların Yaptığı Sahte Paraların Sayısı Kadar , Paranında Sahte Yaptığı İnsanlar Vardır..!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara Ve Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ege10ege
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
23/05/2017 :  23:42:53  Alıntı
Google'ın eline kimse su dökemez. İnsalar artık "benim bilgisayar internete girmiyor, chrome'u tıklıyorum abuk subuk şeyler çıkıyor." Giriş sayfası google yerine başka birşey olmuş onu demek istiyor. arama kutusuna www.youtube.com yazıp tekrar youtube arama sonucuna tıklayıp youtube'u ziyaret eden var. Ama o google arama kutusu olmasın, adresi nereye yazacağını bilen 10 kişiden 2 kişi. Hatta google yüklümü yoksa internete girmez bu makine diyenlerde ayrı bir grup.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Enqin
Üye

Toplam 141 yazı
24/05/2017 :  08:11:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Keyf.in
Sayın Ege ; bu tez şuna benziyor zamanında Nokia serisi telefonlar yıllarca menüsü değişmediği için tercih edildi. Ama şimdi Nokia nerede bi bakarsanız önemli olanın yenilik olduğunu anlarsınız. Dar düşünmeyi bırakın, sizin söylediğiniz biz kimizki daha iyisini yapalım demeye geliyor.
Saygılarımla
İnsanların Yaptığı Sahte Paraların Sayısı Kadar , Paranında Sahte Yaptığı İnsanlar Vardır..!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara Ve Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ege10ege
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
24/05/2017 :  13:18:25  Alıntı
Siz yapında ben dişimi kırarım. Bir google hesabı ile 15 servise oturum açılıyor. Google serverlarını soğuturken ki çıkan ısı enerjisi ile binanın belli bir kısmını ısıtıyor. :) sen düşün nasıl bir server sistem çalışıyor. 2.si ise google'ın yaptığı arama motoru yapay zekası artık kendi kendini idare edebiliyor. Yetkililerin yaptığı açıklama "biz bile nasıl düşündüğünü anlamıyoruz"

Neyse..


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Ata34
Üye

Toplam 114 yazı
06/09/2017 :  01:27:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gelisim.in
%50 -%70 Marj ile Tns Telecom İpTv Bayisi Olmak istermisiniz. ? . Hiç bir teknik bilgi olmaksızın bu işi yapabilir kazanç sağlayabilirsiniz.
Önümüz kış sezonu herkes evlere kapanacak ve alternatif yayınlar aranacak ..1000 lerce Kanal Tablet Telefon bilgisayar Televizyondan izleme imkanı

Detaylı Bilgi için bize ulaşabilirsiniz : whatsapp no :+1(507) 353-1139
veya ------------- >>>>>>> www.facebook.com/hizliiptv/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

0.09 saniye.
22:28:40, 22 Ocak 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım