Sosyal Medyada Satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sosyal Medyada Satış


Ylmz62
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
02/02/2017 :  23:27:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese iyi geceler arkadaşlar

Sosyal medya üzerinde satış işi yapmak ne kadar mantıklı ve hangi ürünler revaşta ticaretten anlayan arkadaşlar yardımcı olurmu Yeni bir iş fikrine ihtiyacım var
Yılmazarslan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
lehat
Üye

Toplam 240 yazı
03/02/2017 :  14:44:54  Alıntı
Yeterli paran var ise reklam gücünü iyi kullanıp, çok afedersin tezek bile satabilirsin.
Sen öncelikle hedef kitlen ve maddi durumundan bahset.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
20/02/2017 :  00:43:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sosyal medya hesabı önce belli bir reklam bütçesi ayırıp güçlendireceksin. Daha sonra belli bir kitle oluşacak sen kitlen ile özel olarak ilgilenceksin. Kitlen ağırlıklı olarak hangi kesimden oluşuyor belirleyeceksin sonra ürüne karar verirsin. Eğer bir ürünün yoksa kitlen seni yönlendirecek zaten

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Ata34
Üye

Toplam 114 yazı
06/09/2017 :  01:23:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


%50 -%70 Marj ile Tns Telecom İpTv Bayisi Olmak istermisiniz. ? . Hiç bir teknik bilgi olmaksızın bu işi yapabilir kazanç sağlayabilirsiniz.
Önümüz kış sezonu herkes evlere kapanacak ve alternatif yayınlar aranacak ..1000 lerce Kanal Tablet Telefon bilgisayar Televizyondan izleme imkanı

Detaylı Bilgi için bize ulaşabilirsiniz : whatsapp no :+1(507) 353-1139
veya ------------- >>>>>>> www.facebook.com/hizliiptv/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
tablom
Üye

Toplam 468 yazı
06/09/2017 :  16:44:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sosyal medya üzerinden satış koca bir yalandan ibarettir. Bunun sebebi yanlış tercüme :) ve beleş kanallardan bir şeyler oluyor efsanelerine insanların çabuk kanmasıdır.
Evet sosyal medya bir iş yapan kişiler ve firmalar için mükemmel birer reklam kanalı, bilinilirlik ve güvenilirlik mecrasıdır. Kesinlikle küçümsenmemsi gereken ve bulunulması gereken yerlerdir lakin ordan satış yapacağım, yapanlar varmış, ayda 8-10 bin TL kazanan var arkadaşın arkadaşı gibi şeylere inanmayın.
Sosyal mdeya üzerinden sadece takipçi ve beğeni satanlar para kazanmaktalar. Gerisi ayda 200-300 TL cep harçlığı olur ancak.
11 yıldır online satış yapan biri olarak söylüyorum.
Bu tip bir maceraya girişecek olan varsa büyük hayal kırıklığına uğrar. Ne yapmalı o zaman diyen var ise her türlü soruyu sorabilir, ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilir. :)
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı

0.11 saniye.
00:03:17, 17 Ekim 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım