Waffle, Çikolata Şelalesi, Dondurma Tedarikçileri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Waffle, Çikolata Şelalesi, Dondurma Tedarikçileri


kinoglaz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
14/02/2017 :  01:11:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba benim soğuk sandviç üzerine bir büfem var. Sandviçte donuk baget ekmeği karmez, uno gibi tedarikçilerden alıp konveksiyonel fırında pişiriyoruz. Bunun dışında şarküteri toptancısından peynir, konserve ve şarküteri etleri temin ediyoruz. Mezeciden rus salatası, acılı ezme gibi garnitürleri temin ediyoruz. Bunun dışında da günlük taze sebzeleri alıyoruz. Aslında waafle ile benzer bir soğutmalı tezgahta ürünleri dilimleyip, hazırlayıp kullanıyoruz.

Şimdi ben sandviç, waffle, dondurma ve çikolata şelalesini birleştirdiğim bir formata dönmek istiyorum.

Bu başlıklarda ürün kalemleri nedir?
Tedarikçileri hangi gruplara ayrılır, nasıl temin edilir?
Ürünlerin alttan soğutmalı tezgahlarda dayanıklıkları nelerdir?

Sitedeki waafle ile ilgili diğer tüm başlıkları okudum ama sorularıma cevap bulamadım. Bu konuda deneyimli olan arkadaşlar cevap verebilir mi?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda

0.03 saniye.
01:39:31, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım