Evlere Online Yumurta Servisi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Evlere Online Yumurta Servisi

hedefyumurta
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
05/02/2017 :  20:39:09   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar merhaba ben marketlere küçük ölçekli toptan yumurta satışı yapan bir yumurtacıyım geçen ay kafamda bir proje oluştu evlere yumurta servisi şeklinde ben şuanda lüks semtlerde marketlere organik ve doğal yumurta satışı yapmaktayım aynı semtlerdeki evlere ise yumurta servisi yapmak istiyorum bu iş için e ticaret sitesini kurdum ama site 6 aydan evel popilerlik kazanamayacak bu nedenle broşür bastırdım binalara dağıtıcam bu hafta size sormak istediğim ise sizce bu işi daha iyi bir şekilde nasıl yaparım sizinde değerli fikir ve düşüncelerinizide almak isterim şimdiden teşekür eder iyi çalışmalar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
nativeemperor
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
06/02/2017 :  10:51:05  Alıntı
Bir arkadaşım bursa ilinde bir ahır kirala**** 1000 tavuk besliyor. Haftanın 2 günü istanbul a gelerek topladığı yumurtaları yemekhane ve kreş gibi yerlere satıyor. Bu iş biraz nasip işi. öncelikle çevre yönünden çok fazla dağılmak yerine bir bölgede tanınmaya bakın. ürününüz güzelse zamanla işiniz artar zaten. Ama sabırlı olmak lazım. Kolay gelsin
İstanbul - Kayseri - Bursa / İznik Kutluca

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
F_Bulut
Üye

Toplam 109 yazı
06/02/2017 :  11:01:34  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hedefyumurta
arkadaşlar merhaba ben marketlere küçük ölçekli toptan yumurta satışı yapan bir yumurtacıyım geçen ay kafamda bir proje oluştu evlere yumurta servisi şeklinde ben şuanda lüks semtlerde marketlere organik ve doğal yumurta satışı yapmaktayım aynı semtlerdeki evlere ise yumurta servisi yapmak istiyorum bu iş için e ticaret sitesini kurdum ama site 6 aydan evel popilerlik kazanamayacak bu nedenle broşür bastırdım binalara dağıtıcam bu hafta size sormak istediğim ise sizce bu işi daha iyi bir şekilde nasıl yaparım sizinde değerli fikir ve düşüncelerinizide almak isterim şimdiden teşekür eder iyi çalışmalar dilerim.

En iyi yol güzel Broşür bastırıp 3-5 Tane hediye Yumurta ile Siteleri kapı kapı dolaşıp haftada bir kere kapınıza getiriyoruz şeklinde Abone toplamak, internet sayfası fayda sağlamaz,

Yerleşim : Türkiye / Tekirdag
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
06/02/2017 :  14:34:14  Alıntı

Hocam web sitesi haricinde facebook üzerinden reklamlar cok başarılı oluyor.Facebook reklamlarını araştırabilirsin.Onun haricinde sosyal etkinlikler çok iyi oluyor.Sanayi sitelerine gidebilrsin.Orada cok güzel müşteriler yakalayabiliirsin

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
hedefyumurta
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
06/02/2017 :  18:31:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - nativeemperor
Bir arkadaşım bursa ilinde bir ahır kirala**** 1000 tavuk besliyor. Haftanın 2 günü istanbul a gelerek topladığı yumurtaları yemekhane ve kreş gibi yerlere satıyor. Bu iş biraz nasip işi. öncelikle çevre yönünden çok fazla dağılmak yerine bir bölgede tanınmaya bakın. ürününüz güzelse zamanla işiniz artar zaten. Ama sabırlı olmak lazım. Kolay gelsin
çok teşekkür ederim ilginize

hedefyumurta
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
06/02/2017 :  18:33:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Masor07
Hocam web sitesi haricinde facebook üzerinden reklamlar cok başarılı oluyor.Facebook reklamlarını araştırabilirsin.Onun haricinde sosyal etkinlikler çok iyi oluyor.Sanayi sitelerine gidebilrsin.Orada cok güzel müşteriler yakalayabiliirsin
çok teşekür ederim haklısınız

hedefyumurta
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
06/02/2017 :  18:35:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - F_Bulut
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hedefyumurta

En iyi yol güzel Broşür bastırıp 3-5 Tane hediye Yumurta ile Siteleri kapı kapı dolaşıp haftada bir kere kapınıza getiriyoruz şeklinde Abone toplamak, internet sayfası fayda sağlamaz,

çok teşekkürler ilginize

ugurum2211
Üye

Toplam 844 yazı
07/02/2017 :  16:42:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
konu bölgelerde su satısı yapan bayilerle anlaş, müşterilerini bağlarsan satış yaparsın, broşür vs de yapabilirsin tabi ama nokta atış yapmak istersen hali hazırda adamlar su getittiriyo evine, yumurtada getittirir.

toptan Tesettür giyim
http://instagram.com/butik_inegol

iİletişim:
0 530 274 94 93

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
_toprak_
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
07/02/2017 :  19:43:38  Alıntı
Sayin ugurum2211 su satis bayileri ile anlasarak satis yapmak cok guzel fikir gercekten..bunun uygulamasini hayata geciren var mi cevrenizde acaba?var ise sistem nasil kuruyirlar,ne gibi sorunlarla kasilastilar acaba?yardicmci olursaniz cok memnun olurum..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
Emirhamza
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
08/02/2017 :  00:57:04  Alıntı
Evlere dağılmak mantıklı, direk aracısız evlere vereceğiniz için toptancıya verdiğinizden daha fazla karla satabilirsiniz. Dediğiniz gibi apartmanlara broşür dağıtabilirsiniz, Evlere paketleyip ikram yapabilirsiniz tanınmak açısından zaten memnun kalırlarsa direk ***ürüp bıraktığınız için sizi tercih edeceklerdir. Bu devirde ticarette internette önemli rol oynuyor zaten web sitesi açmışsınız sitenizi ve ürününüzü facebook google reklamlarından tanıtabilirsiniz hakkınızda hayırlısı olur umarım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
hedefyumurta
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
08/02/2017 :  19:54:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Emirhamza
Evlere dağılmak mantıklı, direk aracısız evlere vereceğiniz için toptancıya verdiğinizden daha fazla karla satabilirsiniz. Dediğiniz gibi apartmanlara broşür dağıtabilirsiniz, Evlere paketleyip ikram yapabilirsiniz tanınmak açısından zaten memnun kalırlarsa direk ***ürüp bıraktığınız için sizi tercih edeceklerdir. Bu devirde ticarette internette önemli rol oynuyor zaten web sitesi açmışsınız sitenizi ve ürününüzü facebook google reklamlarından tanıtabilirsiniz hakkınızda hayırlısı olur umarım.

evet şuan dediğiniz gibi facebook reklamları ve ayrıca broşür dağıtımı yapmaktayım teşekürler

cgrsgn
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
10/02/2017 :  22:01:44  Alıntı
nasıl gidiyor satışlar

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Diğer
CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
22/02/2017 :  23:10:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
@hedefyumurta Merhaba,

Öncelikle sizi tebrik ederim güzel bir iş düşünmüşsünüz. Güzel dememin altındaki en temel sebep şu; bu işi yapan yok gibi bir şey!

Benim size tavsiyem Google,Yahoo,Bing gibi arama motorlarında görünür olmaya çalışın. Anahtar kelimeleriniz şunlar bunlarda Arama motorlarında ilk sıralara gelirseniz para kazanırsınız inşallah.

BAZI ANAHTAR KELİMELER

1) Yumurta fiyatları
2) Toptan yumurta
3) Toptan yumurta fiyatları
4) Online yumurta satışı
5) Yumurta siparişi
6) İstanbul yumurta toptancıları
7) İstanbul yumurta fiyatları

Websitenizi kime yaptıysanız o yapabiliyorsa LOCAL SEO yapsın. Yapamazsa girisimcitayfa@gmail.com mail atın ben ilgilenirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
adige46
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
19/03/2017 :  12:07:27  Alıntı
Sitelere,dairelere kapı kapı yumurta dağıtımı yaparak zaman kaybı,iş gücü ve veresiye riski gibi olumsuzlukları oluşturacağınıza hedef bölgenizde sürkülasyonu (müşteri potansiyeli) çok iyi marketler ve kahvaltı salonlaryla anlaşmalar yaparak işinizi bir kaç noktadan çok daha rahat ve risksiz şekilde döndürebilirsiniz bence.
İnanmak başarmanın yarısıdır..!

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Emekli
serk84
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
19/03/2017 :  17:37:59  Alıntı
Kahvaltı salonlarına 50 Krş dan satabilirsin ama eve 75 krş dan satabilirsin bunuda unutmamak gerekir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
F_Bulut
Üye

Toplam 109 yazı
19/03/2017 :  22:18:39  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - serk84
Kahvaltı salonlarına 50 Krş dan satabilirsin ama eve 75 krş dan satabilirsin bunuda unutmamak gerekir.

Biz ilçede 1 TL den almaya sıra bekliyoruz.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdag
camoka
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
23/03/2017 :  22:00:51  Alıntı
f_bulut merak ettim hangi ilçedensiniz 1 tl ye yumurta sırası

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Memur
scetin
Üye

Toplam 261 yazı
14/05/2017 :  13:16:47  Alıntı
Merhaba , bende bu işi yapmayı planlıyorum ve eğer perakendeye ulaşılırsa kazanç olacağı düşüncesindeyim. Benim 10 dönüm yerim var, elektriği , suyu, telefon-interneti. Burada ilk etapta 1000 adet ile başlamak niyetindeyim. Satış bölgesini tesbit ettim. Yumurtanın bir kısmını toptan bir kısımında perakende vererek zamanla perakende kitlesini artırmak düşüncesindeyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim
hakan2121
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
17/05/2017 :  11:50:49  Alıntı
çiftlik açma düşüncem var size verebiliriz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emekli
hedefyumurta
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
17/05/2017 :  19:34:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
tüm arkadaşlarımın yorumları için teşekürler.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.48 saniye.
02:21:50, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım