Aşçı Belgesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Aşçı Belgesi


Ylmz62
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
02/02/2017 :  13:19:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba ,

Annem yaklaşık 20 senedir aşçı başılık yapıyor belirli büyük catering şirketlerinde ve ve onun yemeklerinin çevremizdeki insanlar tarafından çok sevildiğini biliyoruz ve bir lokanta restourant ev yemekleri veya bununla birlikte kahvaltı sükkanı açmak istiyoruz fakat önüme bir engel çıktı dükkan açmak için aşçılık belgeai olması gerwkiyormuş ama annemde yok zamanında verdiler kursa göndersiler gitmedim diyor şimdi soruma gelelim 1 haftada 2 haftada 1 ayfa dükkan açmak için aşçılık belgesi veriliyormu ? Yada tanıdığımız birçok belgesi olan aşçı var onların birisinin belgesini kullanıp açabiliyormuyuz? Şimdiden teşekkür ederim
Yılmazarslan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
Kenan Kablan
Editör

Toplam 1213 yazı
03/02/2017 :  12:56:58  Alıntı
Belgesi olan bir aşçı çalıştırırsanız sorun olmaz. Ayrıca bu konuyla ilgili 'özel mesajlar' bölümünden bir bilgi göndereceğim size. Gelen kutunuzu kontrol edin lütfen.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

0.05 saniye.
01:35:40, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım