Satış Ortaklığı Sistemi Kazandırır Mı? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Satış Ortaklığı Sistemi Kazandırır Mı?


gurkanakin
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
24/01/2017 :  23:38:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar ve iyi akşamlar,
İnternette yaptığım araştırmalarda bir takım firmalarda satış ortaklığı tipinde işler gördüm. Bunların çok çeşitlisi ve bir çok farklı tipi var. Özellikle Youtube da gördüğüm bir kısım insanlar yatırımcı olma videoları yayınlıyorlar. Acaba tanıtım yapsam ve bu firmaların satış ortağı ya da onların deyimi ile affiliate olsam sizce başarılı olur muyum? Bir abimden duyduğum kadarı ile çok güzel kazançlar elde ediyorlar.
Kıymetli fikirlerinizi rica ederim.
Gürkan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
25/01/2017 :  10:47:45  Alıntı
Selamlar hocam..Satış ortaklığı yada benzer sistemlerde ülkede bir çok kişi bu tarz şeyler yapıyor kaçı doğru kaçı eğri bilemeyiz tabi..Ben olsa satış ortaklığı değil komisyonculuğa yönelirdim.Şöyle düşün;Eğer ki çevren gerçekten varsa özellikle bu işi çok daha rahat ve güvenilir biçimde yapabilirsin. Ben gayrimenkul sektöründeyim..Benim çalıştığım kişiler bana daire getirir arkadaşımın der ben satarım alınan komisyonu paylaşırız.O kişi bana daire paslamakdan başka hiç bir şey yapmadan parasını kazanabiliyor.Geçen bir ev sattım o eve tadilat yapılacaz ustayı ben ayarlayacağım.O ustadan komisyon acağım.O daireyi kiralamayı düşünüyorlar kiradan da komisyon alacam.Kiracı nakliye soracak nakliyeciyide ben ayarlayacam az bucuk ordanda bir şeyler gelecek :)) Demek istediğim bir "Bir nal bir atıbir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu,bir ordu bir ülkeyi kurtarır " gibi..Bİr ev satısından 3 4 kalem para kazanabiliyorsun :)

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
fikirdek
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
26/01/2017 :  11:37:34  Alıntı
Satış ortaklığı yurtdışında ciddi getirisi olan bir sistem. Türkiye'de bu işi gerçekten yapabilen firma tek kelime ile yok. Bu işten gelir elde edebilmen pek mümkün görünmüyor.

Amaç ek gelir elde etmekse daha farklı işlere yönelmeni tavsiye ederim.
E-Ticaret Uzmanı

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
speedy35
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
27/01/2017 :  13:59:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Gürkan Bey Merhaba,

Satış ortaklığı yada network marketing deyimi ülkemizde ciddi derecede yapılmaktadır. Fakat bir çok kişi aceleci davrandığı için net sonuçlar alamamaktadır. Şu anda bende iş ortaklığı yapıyorum ve firmadan çok memnunum. Adil ve şeffaf bir prim ve ödül sistemi mevcut. Yapılan ciroya istinaden Porsche marka araca kadar çıkan araç konsepti, ünvanlar, prim katsayıları ve ekipten alınan ekstra fark ciroları mevcut.

Konu tamamen size bağlı kendi işiniz gibi çalışırsanız ve satacağınız ürüne inanırsanız yapılmayacak iş değil. Dünya devi bir şirketi arkanıza alır, online stok ve sipariş sistemine ekibinizi ve kendi cirolarınızı takip edebilecek bir ekrana güvenilir ödeme sistemlerine sahip bir firma ile iş ortaklığı gerçekleştirirseniz daha öncede belirrtiğim gibi kendi işinizi geliştirmek sizin elinizde. Network yapınızı ne kadar yayarsanız aydan aya kazancınızda o kadar artabilir.

Saygılarımla,

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mühendis
bezminusre
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
03/03/2018 :  16:01:55  Alıntı
Satış ortaklığı ve networkmarketing tamamıyla farklı işler.Satış ortaklığı(affiliate Marketing)genellikle dijital ürünlerin bir link vasıtasıyla(banner vb.araçlarda olabilir) satıcının ana sayfasına yönlendirip satış ile sonuçlanması amaçlanır.Network Marketing ise genellikle fiziki ürünlerin yüzyüze akraba vb.vasıtalar ile belli bir çevrede satışı kapsar.Network Marketing te satış kadar takım kurmakda çok önemlidir.Takımdaki satış temsilcilerinin toplam ciroları da size belli bir miktarda prim kazandırır. Bu ikisini aynı anlama yüklemek bilgi çarpıtmasıdır.
Ferhat Korkmaz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
ikare
Üye

Toplam 406 yazı
04/03/2018 :  01:44:00  Alıntı
Bu Network Marketing yada her ne isin altında olursa olsun girişte sizden ciddi bir tutar istiyorsa o işten uzak durun.
Adam 5-10 liralık ürünler satıyor ama sisteme üye olmak için ilk başta 300-400 liralık ürün almanı istiyor.
yani adam kendi ürününe bile tam anlamıyla güvenmiyor ki sana ne kaptırırsam kar diye bakıyor. haliyle sen de bu kadar para verdim boşa gitmesin mantığı ile onları satmaya çalışıyorsun.
Adam kendi ürününe güvense sana 3-5 numune gönderir. sen de kullanıp beğenir sipariş aldıkça yeni ürün alırsın...
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
Sevgi34
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
08/03/2018 :  00:57:08  Alıntı

Merhaba;

Şu anda Tekstil Sanayi, Kazancının %40'ını Sizle Paylaşıyor!..


Tekstil Sanayi bu tanıtımı web sitesi'nde şu şekilde yapıyor:

"Gelirini, Satış Ortaklığı Programı ile paylaşan Tekstil Sanayi, sizler ile birlikte kazanmayı ilke edinmektedir!..

Satış Ortaklığı Programı çerçevesinde Tekstil Sanayi, karşılıklı kazanç işbirliğini geliştirdi. Tamamen ücretsiz olan bu sistem, uluslararası piyasada; kazan kazan (Win-Win) ilkesi olarak bilinen temele dayalıdır.

Siz kazanın ki biz de kazanalım, ilkesi çerçevesinde Satış Ortaklığı Programı ile herkes kazanıyor!.


Sistem Nasıl Çalışıyor?

Evde ek gelir elde etmek ve Onaylı Satış Ortağı olabilmek için https://www.tekstilsanayi.com/?p=cpanel linkini tıklayıp iletişim bilgilerinizi ve satış sonrasında hesabınıza aktarılacak kazancınızın Banka Hesap Bilgilerini ( İBAN Numaranızı ) giriniz.

Kayıt olmanız sonrasında Tekstil Sanayi Satış Ortaklığı Departmanı, sizi telefon ile arayıp satışta gerçekleşecek %40 kazancınızın aşamalarını size aktarır. Sizin yapanız gereken tek şey; Onaylı Satış Ortağı olarak indirim sağlayan Promoyon Kodu'nu dağıtmaya başlamanızdır!.. "


Bence detayları görebilmek için aşağıdaki linki tıklayıp gelirden faydalanabilirsin!...


http://www.tekstilsanayi.com/yardim/satis-ortakligi_164.html


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
knksemre
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
03/11/2018 :  15:19:29  Alıntı
Yorumlarınız için teşekkürler değerli arkadaşlar.

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Mühendis

4.22 saniye.
20:47:29, 24 Şubat 2021, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım