Uzaktan Egitim Seti Ve E- Kitap Nasıl Satilir - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Uzaktan Egitim Seti Ve E- Kitap Nasıl Satilir


hsthome2@gmail.
com
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
10/01/2017 :  17:07:07   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sanatsal bir e kitap ve konuyla ilgili bir uzaktan egitim dökümanı hazirlasam indirilse belli bir surecin ardindan adrese bir katilim belgesi yollansa olurmu ? nasil yayinlayabilirim ? gelir elde edebilirmiyim?
Mutfak sunum sanatları
Dünya bir gündür oda bu gündür

Yerleşim : Türkiye / Aydin  |  Meslek : Sanatçı
hsthome2@gmail.
com

Yeni Üye

Toplam 24 yazı
11/01/2017 :  16:17:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
https://www.facebook.com/mutfaksunumsanati/

Yerleşim : Türkiye / Aydin  |  Meslek : Sanatçı

0.06 saniye.
01:33:43, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım