Pizza Otomatı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pizza Otomatı


can.akkale
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/06/2016 :  04:20:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selam arkadaşlar,

Pizza otomatı ile pizza satışı yapmak istiyorum.
Birkaç okul ile görüştüm ama obozite ile mücadele kapsamı ile otomatların devlet kurumlarına koyulması genelgeler ile yasaklanmış.
2-3 üniversite ve kantinleri ile de görüştüm fakat hiç yanaşmadılar. Otogarlar ve AVM ile de görüştüm fakat oralarda da çok fazla sirkilasyon olmayacağını söylüyorlar.

Sizce pizza otomatlarını nereler koyabilirim? Siz olsanız nereye koyardınız?

Sizce akıllıca bir yatırım mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
papucka
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
16/06/2016 :  12:55:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Maliyet açısından hesabını bilemem ama bu iş daha çok hava alanları için uygun olabilir. Makinanın verdiği pizza dilim pizza mı yoksa bütün pizza mı? Bu önemli çünkü kimse etrafında masa olmayan yerde bütün pizzayı alıp yemeye uğraşmaz. Dilim pizza işi avrupa'da çok yerde küçük dükkanlar şeklinde baya iş yapıyor. Bir de özel öğrenci yurtları olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : İmalat
171988
Üye

Toplam 515 yazı
16/06/2016 :  17:33:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
pizza otomat makinesi imalat da yapıyormusunuz ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Batuhan Baytal
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
16/09/2016 :  20:28:29  Alıntı


makinası hali hazırmıdır fikir güzel ,internet kafeler,ps oyun salonları,halı saha tesisleri (tabi kendi kafeteryalarıyoksa) bu gibi yerlere kardan pay vererek koyabilirsin.
TEXTİL

Yerleşim : Türkiye / Menderes  |  Meslek : Esnaf
Coi
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
01/02/2017 :  01:25:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dostum bizim insanımız ürkektir. Otomatlı makinaların heran parayı yutma riski oldugunu ve karsısinda muhatap bulamama korkusu ile otomata atabilecekleri en fazla para 2 tl dir. Benim gözlemim bu tabi . Ama yinede bence o makinanın koyulabilecegi en mantıklı yer stadyum ve spor kompleksleridir..
pizza mühendisi

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
Fransa Professi
onalConnec

Yeni Üye

Toplam 25 yazı
01/02/2017 :  03:11:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selamlar
Pizza otomat konusunda size yardımcı olabilirim.
Fransada cok yaygın, genelikle fabrika yanlarına, otobüs tesisleri, tren istasyonu, mağaza market parking lerine yerleştiriliyor. Fransada en güzel makineler yapılmakta. Bana özelden yazın. Saygılarımla
Professional Connection France - Startup Business - Danışmanlık ve distribütörlük

Yerleşim : Fransa / Strazburg  |  Meslek : Ticaret
Adaladal
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
11/09/2017 :  13:56:07  Alıntı
Merhabalar! Pizza hakkında pek çok bilmem açıkçası fakat bildiğime göre Ukrayna'nın başkenti olan Kiev'de Domino's Pizza yeni restoranları açıldı. Orada çok lezzetli pizza pişirilir. Biotexcom yani tüp bebek merkezinde tedavi görürken Domino's pizza'ya sıkça kocamla geliyorduk))

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Çevirmen

0.06 saniye.
19:11:20, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım