Giyim Sektörü Kar Marjı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Giyim Sektörü Kar Marjı

furk
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
31/05/2016 :  11:03:03 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,

2 ortak girişimci olarak uzun zamandır bir sektöre giriş için fırsat kovalıyoruz. Hangi işi yaparız, ne yapabiliriz, ne üretebiliriz diye kafa yoruyoruz. Geçen hafta Kırklareli'ne bir arkadaşı ziyaret amacıyla gittik. Büyük potansiyel var, gençlik çok. Biz de konsept yaparak Kırklareli'ye bir giyim dükkanı açmayı düşündük fakat giyim sektörüyle alakalı bir bilgimiz, deneyimimiz. yok.

Giyim sektörünün kar marjı nedir, nelere dikkat etmek gerekir. Ne kazandırır, ne kaybettirir ? İstanbul'da oturuyoruz ikimizde ama istanbulda her yer giyim dükkanı rekabet çok.

Özellikle kar marjı ve dikkat edilmesi, göz ardı edilmemesi gereken konuları söylerseniz çok sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : İmalat
tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
02/06/2016 :  17:16:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gıdaya girin.
Giyim sektöründe piyasada olman lazım. Öyle giderim toptancısından alırımla olmuyor bu işler. En ücra köşede iş yapan adam haftanın 3 günü piyasada ürün kovalıyor. Moda gelip geçiyor
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
Sevgi34
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
21/06/2016 :  11:46:18  Alıntı

Merhaba;

Tekstil Sanayi üzerinden ihraç fazlası stok, toptan ürünleri veya imalatçısından ürünleri piyasaya göre daha ucuza bulabilirsiniz. Tekstilcilerin ürettikleri veya ihraç fazlası, parti malı gibi giyim ürünlerinin satışlarını yaptığı bir site.

Buradan daha ucuza aldığınız giyim kıyafetlerinin satışını toptan veya perakende satabilirsiniz.

Linkini yazıyorum:
http://www.TekstilSanayi.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
dj_west55
Yeni Üye

Toplam 99 yazı
21/06/2016 :  14:04:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

100 de 500 kazanırsın sınır yok

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Ticaret
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
23/06/2016 :  16:34:29  Alıntı
Valla hocam bu krizde iş kurmak büyük cesaret..Bol şanslar

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
vcetin01
Üye

Toplam 413 yazı
24/06/2016 :  13:03:22  Alıntı
Birbirinden kaliteli perde çeşitlerini bulabileceğiniz; www.perdece.com.tr sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.
Harika tasarıma sahip perdeler mevcut.

VeliÇetin

Yerleşim : Türkiye / Denzili  |  Meslek : Yöneticilik
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
30/06/2016 :  10:21:29  Alıntı
giyim işi bencede riski, tostçu filan aç bence. youtube'de tostçu erol diye biri var onun videolarını izle değişik tostları var. hem maliyeti az hem daha çabuk öğrenebileceğin bir iş. işler ters gitse bile fazla zararın olmaz iki masa. bir sandalye.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet
emrenazli
Üye

Toplam 155 yazı
29/08/2016 :  11:25:09  Alıntı
Tekstil düşünüyosan imalatın sezon sonlarını iyi takip edeceksin. Bu iş artık güç ve çevre işi. Açayım bi mağaza çatır çatır kazanayım devri artık bitti biliyosun. Çok farklı olursan insanlar seni tercih ediyor. Hem ürününle hem fiyatınla farklı olmak zorundasın. 1. sınıf mal 3. sınıf fiyatla iş yapabilirsin. İmalattan peşin parayla sezon sonu üst üste ürün al . Bu şekilde karlı çalışabilirsin. Allah kolaylık versin.
Çocuk giyim üzerine perakende ve toptan mağazalarımız var.

Kelepir serili Çocuk giyim ürünleri alınır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
thorbank
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
28/09/2016 :  23:52:52  Alıntı
ekocem1 internet adresiniz var mı? netten güvenilir toptan veren siteler var mı?

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Memur
Marlboromall.co
m

Yeni Üye

Toplam 17 yazı
28/09/2016 :  23:57:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ekocem bey fikirlerini benimle de paylaşımısın.?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Melih onugoren
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
24/10/2016 :  18:57:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaşlar ilk önce yer secimin iz isabetli olmuş .size önerim deri mont bay bayan ceket satın haki deri isteyene hakiki suni deri isteyene uygun fiyatlı isteyene cevap verirsin.Aynı işi yapıyorum allah bereket versin ilgilenirsen
melihonugoren@gmail.com www.podyumsokagi.com

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Hazır giyim
elyafci34
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
25/10/2016 :  18:32:30  Alıntı
Deri var ? İşlenmiş çeketlik montluk cantalık

Yerleşim : Türkiye / Uşak İstanbul  |  Meslek : Diğer
bilalerdogan53
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
26/10/2016 :  00:17:03  Alıntı
ceviz ithalatı yapıyoruz kar marjı yüksek ve sürkülasyonu çok olan bi iş yüklü miktar alıp toptan perakende satabilirsin
eğer kafana yatarsa bilalerdogan53@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Rize  |  Meslek : Gıda
AMETIST
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/01/2017 :  13:24:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
istanbul/merter de toptan bayan ayakkabı satışı yapıyoruz. İlgilenen arkadaşlarla görüşmek isteriz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Foca77
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
15/01/2017 :  13:50:36  Alıntı
Düz logosuz , yuvarlak yaka tişört arıyorum . Kendi logo ve desenlerımı bastırıp satmak istiyorum .
Yardımcı olacak olan var mı ?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.95 saniye.
15:22:24, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım