Sizce Nasıl Bir Yol İzlemeliyim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizce Nasıl Bir Yol İzlemeliyim

beyazz26
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
03/01/2016 :  20:33:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar
Arkadaslar ben kamuda işci olarak calısıyorum.calıştığım bölge kırsal alanda.bende mesai harici gelirken aracımla süt getirip satmak istiyorum.fakat süt bulamıyorum herkes Süt birligine veriyor ve vermek istemiyorlar.bende ortak olarak 5-6 adet süt ineği alıp ortakcıya baktırmayı düşünüyorum bana sütü lazım buzağıları ortak veya ortakcıyamı bırakmam gerekiyor.nasıl bir yol izlemeliyim.bakım parası olarakda teklif edebilirim.tecrübeli arkadaslarin yardımına ihtiyacım var.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Esnaf
selcuk43
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
05/01/2016 :  19:03:24  Alıntı
selamlar arabanız var ise süt toplayıcı tutup süt birliğine çalışsanız olmaz mı ? Köyü ikna etmek önemli yoksa süt birlikleri kooperatifler fasa füso bunların baslarında ki müdürler bu birlikler adı altında patronluk yaparlar sistem böyledir değişmez sadece devlet kontrollü kooperatifler hariç.Köylü süt fiyatını belirliyemez.Süt birliği köylü sütü bana vermek zorundadır der ama yalan 1 tl ye sütü alır istediği fiyata satmak ister.Köylülerle görüşün süt birliği ne kadar alıyor diye.Bu da sermayeye bakıyor.Sermaye yoksa dediğim gibi köy ayarlayıp süt birliğine sütü toplıyabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Gıda
Peker03
Üye

Toplam 129 yazı
06/01/2016 :  15:41:10  Alıntı
Sayin beyazz26 bey 35 sene hollandada ikamet ettikten sonra son iki senedir eskisehire yakin bi bolgeden bi ciftlik aldim orayi tadilatla mesgulim su an hollandada cocuklarlayin yilbasi dolayisi ile subat gibi donecegim eger ilgilenirseniz goruselim beraber bi seyler yapabiliriz kendimde eskisehirde yasiyorum emirdagliyim ozelden mesaj atarsan gorusebiliriz
Yusuf

Yerleşim : Hollanda / Utrecht  |  Meslek : İthalat / İhracat
beyazz26
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
07/01/2016 :  19:27:14  Alıntı

Evet aracım var ve aracım ile alacağım ve o sekilde satmak düsüncesindeyim.ama benim sorunum sut bulmak köylü zaten birliğe borclu olduğu icin vermiyor ve vermek istemiyor.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.55 saniye.
00:08:41, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım