Yağ Şişeleme, Pazarlama - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yağ Şişeleme, Pazarlama

etkin
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
12/11/2015 :  11:55:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba forumdaşlar,

Memlekette küçük çaplı zeytin, zeytinyağı üretimi işi yapıyoruz. Genellikle eşe, dosta, yakın çevreye veriyoruz ürünlerimizi.

Ürettiğimiz zeytinyağlarını şişeleyip yasal olarak pazarlamasını yapmak istiyoruz. Yardım istediğim konu hangi prosedürleri izlememiz gerektiği ile ilgili. Şişeleme yöntemi, etiket, satış izni, belgeler vb. bildiğiniz kadarıyla yardımcı olur musunuz?

Şimdiden teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Mühendis
webislander
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
15/11/2015 :  12:30:25  Alıntı
sanıyorum gıda tarım ve hayv bakanlığına başvurmanız gerekiyor.size üretim izni verecekler.tabi şişeleme yaptığınız yerinde prosedürlere uygun olması gerekiyor.ayrıca size TR ile başlayan bir kayıt numarası verecekler.yasal olarak pazarlama derken kendi markanız olacak mı?

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Ticaret
etkin
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
20/11/2015 :  23:11:28  Alıntı
Teşekkürler ilginiz için. Evet kendi markamız ile satışını yapmak istiyoruz.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Mühendis
vilamoy
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
08/02/2016 :  14:33:33  Alıntı

Merhaba,
biz de aynı durumdayız. Kendi markamız ile satış yapmak istiyoruz. Zeytinyağımızı tarişte sıktırıyoruz. Bizde üretim olmadığı için paketleme yapıyoruz. Fason şişeleme yapılabileceğini öğrendik ancak henüz o aşamaya geçmedik. "Etkin", siz nasıl ilerlediniz?
Teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
trgevent
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
09/06/2016 :  12:34:25  Alıntı
üretim miktarı yüksek ise gıda üretim izni mantıklı,aksi halde fason dolum en mantıklısı. ver fason üretime, kur işletmeni, satışa başla. üretim izni işi biraz maliyetli. (üretim izni,şişeleme ekipmanları,bu işi yapacağınız yer ve bu yerin iklimlendirme vb koşullarının sağlanması)

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.8 saniye.
07:15:55, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım