Besi Hayvancışığı İçin Kredi Alabilir Miyim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Besi Hayvancışığı İçin Kredi Alabilir Miyim?

tugiacar
Üye

Toplam 100 yazı
15/10/2015 :  11:35:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

erhabalar,

Ben başlangıçta 30-40 baş hayvan ile başlamak üzere besi hayvancılığı yapmak istiyorum.Ama malesef hiç sermayem yok.Arazi , barınma yeri ve hayvanlar için düşük faizli , geri ödemesi birkaç yıl sonra başlayan hatta belirli bir kısmı hibe olan kredi olanakları araştırıyorum.Bu konulardsa bilgisi olanlardan bilgi rica ediyorum.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
RAKBULUT
Üye

Toplam 146 yazı
16/10/2015 :  12:32:34  Alıntı
Ziraat bankasının kredi olanakları var hayvancılık için fakat bunun izin arazinizin olması ve araziyi ipotek ettirmeniz gerekiyor, diğer seçenekte KOSGEB internet sitesinde hibe kredi için başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız, süreç bu şekilde ilerliyor.......

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
karet45
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
31/10/2015 :  22:27:04  Alıntı
tugiacar bu işi nerede yapmayı düşünüyorsun

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Veteriner
K.DERMAN83
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
04/11/2015 :  13:22:46  Alıntı

Bende merak ettim,

Nerede yapmayı düşünüyorsun, besicilikte tecrüben var mı ? Kosgep ten hibe alabilirsen süper ancak kredi ile iş yapmak seni çok ama çok zorlar. Umarım başarılı olur ve bol kazançlı bir işletme kurarsın.

Paylaşımlarının devamını bekliyoruz.

Saygılarımla.
Sevmek bu kadar güzel ise;
Kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
adnan220879
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
26/11/2015 :  00:20:51  Alıntı
işi biliyor işten anlıyorsanız iletişime geçebilmişiniz 0545 741 34 80 veya adnan220879@gmail.com

diğer okurların dikkatine ! küçükbaş veya büyükbaşhayvanı olupta bu işi yapan varsa sürümü çoğaltmak istiyorum derseniz sizde iletişime geçe bilirsiniz ortak besicilik sistemi düşünüyorum herkeze hayırlı işler helalinden bereketli kazançlar
adnan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
abitgulistan
Üye

Toplam 216 yazı
26/11/2015 :  13:18:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kosgebden hayvan yetiştirme için kredi alamasınız sadece et ve sut ürünleri işlemesi, canlı hayvan satısı, yem üretimi gibi konulardan alırsınız. Hayvancılık için tkdk 20 hayvandan az olmamakla % 50 ile % 65 oranında ahır yapımına hibe veriyor bunun için arazsinin en az 5+ yıl kiralık yada siza iat olması 65 yasından buyuk olmamak, ciftci kayıt sistemine kayıtlı olmanız yada Büyük baş hayvan yetistirici birligine kayıtlı olmanız gerekiyor. Kayıtları olmayanlar kayıttan sonra başvuru yapması lazım. Firma kurulumunda işe işle ilgili birinin belgesi olması lazım yada en az 3 yıl sigortalı olarak o işi yaptıgını göstermesi gerekiyor. Kredi işe ziraaten 2 yıl ödemsiz 7 yıl vadeli kullana bilirsiniz. Bazı bölgelerde kalkınma ajansları hibe veriyor.
Sizlerin daha varlıklı olmanız için işletmeniz den daha fazla kar sağlamanıza doğru yatırım yapmanıza yardım ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.16 saniye.
02:28:05, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım