Tıbbi Bitki Yağları Kekik Nane Lavanta - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tıbbi Bitki Yağları Kekik Nane Lavanta

emrtrn1903
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
26/07/2015 :  20:51:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Üreticilerden kekik nane lavanta toplayıp onların yağlarını çıkarmk istiyorum bu işi yapan varmı tıbbi yağların fiyatları pahalı.oldukcada tutuluyo

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Öğrenci
emrtrn1903
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
27/07/2015 :  09:21:34  Alıntı
Bilen yapan varmı bu işi arkadaşlar

saban25102
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
29/07/2015 :  21:10:25  Alıntı
emrtrn1903 bende fethiyede yağ üzerine değilde tıbbi ve aromatik bitkiler üzerine düşüncelerim ve çalışmalarım var. bilgi paylaşımı yapabiliriz. mail adresim saban2510@gmail.com iletişime geçerseniz sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Ticaret
mduran
Üye

Toplam 195 yazı
29/07/2015 :  21:35:42  Alıntı

merhaba kekik denizlide bazı köylerde geçim kaynağı olmuş vaziyette lavanta ise hemen yan tarafta burdur gölü kenarında devasa arazilerde üretimi yapılmakta sana tavsiyem ilk önce eski usül damıtma sistemi yapan bir usta bul ve işin inceliklerini öğren fikir güzel elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım azbuçuk bilgim var fethiyedeyim yakın sayılırım
TURŞUCU ŞEVO

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Gıda
emrtrn1903
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
31/07/2015 :  18:34:32  Alıntı
İlk etapta ne yapmm lazım bu makinanın ucuz olanıda var ama nsl msrkalaşıcm izin alacağım sağlık bkanlığından.birde pazarlama kısmı var tabi.piyasada çok ureten var ne ypmm lazım

vokri
Üye

Toplam 170 yazı
01/08/2015 :  01:10:07  Alıntı
ben de kekiğin,adaçayının, belki defnenin bol olduğu bir yerdeyim.. böyle bir tesis kurmak için neler gerekli,devlet teşvik verir mi,yağ çıktıktan sonra nasıl muhafaza edilmeli,hangi çeşit kaplar kullanılmalı,iç piyasaya mı yoksa dış piyasaya mı satılmalı.. ben arkadaşa makine alımında finansal kiralama düşünülebilir demiştim ama tabi doğru ekipmanı bulmak önemli.. kum ocağı kuran bir tanıdık 3-4 kez makine değiştirmek zorunda kalmıştı sonuçta bunlar işi bilmeden başlamanın riskleri..

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
emrtrn1903
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
01/08/2015 :  13:12:01  Alıntı
Damıtma cihazı 37 litrelik fiyatı ucuz ama önemli olan pazarlama

Grassy
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
20/10/2015 :  10:29:48  Alıntı
Bu konuda Burdur'da Öztürk Sarıca'yı araştırın Oldukca başarılı ve güzel işler yapıyor o yörede
Şule

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
abbankimya
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
24/10/2015 :  10:34:08  Alıntı
tıbbi ve aromatik bitkilerden esansiyel yağ çıkarma tesis kurulumu, sağlık bakanlığından alınması gereken izin ve belgeler gibi konularda yardımcı olabilirim.
chemistabban

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Kimyager
kadir belen
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
24/10/2015 :  22:26:30  Alıntı
fiyat lari neler bu ürünlerin
kadir

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Sanayici

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.06 saniye.
23:06:48, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım