Yurt Dışında Dükkan Kurmak İçin Ne Gerekir?? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yurt Dışında Dükkan Kurmak İçin Ne Gerekir??

elentekstil
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
08/02/2015 :  02:50:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,yeni bilgiler almak amaçlı kafamda tasarlamış olduğum bazı düşünceler var.Belki saçma olabilir ama saçma olanı düzeltin istiyorum.Çünkü bu yolda bayaa yeniyim.Şimdi daha çok takım elbise satışı yapmak ve yaptırmak için farklı farklı yollar arıyorum.Bugün internette gezinirken başka bir fikre daha rastladım ve bu fikir biraz hoşuma gitti.Fikrim şudur: Yurt dışında dükkan açmak istiyorum ,bu dükkan piyasası güzel olan bir ülkede olacak ve kendi ürettiğimiz takım elbiseleri orda daha çok satmak ve belki bir gün en güçlü markalardan olabılme arzusu yaşamak istediğim için sizlere danışmak istedim.Bu konu hakkında bilgisi olan abi ve ablalara ihtiyacım var.Bunun dışında başka fikirlere de açığım işi büyütmek adına ve daha çok satış yapmak adına.Şimdiden teşekkürler.
Not: Konuyu daha babama açmadım.Amacım sadece fikir edinmek ve yardımcı olabılmek aileme. :D :D
Krcberkan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
simal
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
10/02/2015 :  19:06:06  Alıntı
Meraba arkadaşım kendi ürettiğiniz takım elbiseleriniz olduğunu yazmışsın mümkünse fiyat ve resim bilgisi verebilirsen sevinirim bende yurt dışında tekstil üzeri yeni bir iş kurdum daha çok pazarlama üzeri ürün tanıt sipariş al gibi o yüzden resim ve fiyat bilgisi istiyorum kendime katkı sağlamak amacı ile size de belki bir katkım olur yurt dışında ürünlerinizi satma ve tanıtma fırsatı olabilir belki mailim simal0027@hotmail
Hayatın gotürdüğü Yere Gidebilirsin Ancak!!

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Satış / Pazarlama
elentekstil
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
11/02/2015 :  02:36:29  Alıntı
Yorumlarınızı okudum Teşekkürler,yarın gün içinde size iletecegim mesajlarımi
Krcberkan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
eyme
Üye

Toplam 468 yazı
11/02/2015 :  13:00:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Kolay gelsin. Önce hangi ülkede is kuracgina karar vermelisin bence

Yerleşim : ALMANYA / Munih  |  Meslek : Serbest meslek
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
13/02/2015 :  22:18:42  Alıntı
selam ukrayna gıyım uzerıne ıyı brı pazar her turlu dukkan acma fırma kurma naklıye cevre ve satıs reklam konularında yardımcı olurum kendımde ukraynada lojıstık ve ımalatcıyım mangal komur ve her cesıt kereste uzerıne saygılar
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
tevrat
Üye

Toplam 251 yazı
14/02/2015 :  13:08:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
"kurumsal geliştirme"sistem kurmak isteyen ancak nereden ve nasıl başlayacakları konusunda yeterli bilgiye sahip olamayan yeni girişimcilere yol gösteren bir kılavuz, bunun yanında var olan sistemlerini geliştirerek yeniden yapılanmak isteyen firmalara rehber olma amacı taşıyoruz.

aynı zamanda, kalite belgelerini almış; ancak sistemi takip eden kişilerin işten ayrılmaları sonucu sistemleri dağılmış ve toparlamaya çalışan firmalara "etkin bir sistem nasıl kurulur?" bunun yollarını adım adım birlikte başarıyoruz.
- sistem kurma
- sistem yapılandırma
- eğitim
* satınalma ve satınalma planlama
* depo lojistik yönetimi ve stok planlama
* üretim prosesleri ve üretim planlama
*insan kaynakları yönetimi
*pazarlama-satış ve süreç yönetimi
*sosyal ve dijital pazarlama sistemi
*sevkiyat yönetimi
*ıt yönetimi
*zincir mağaza kurulumu ve yönetimi
*zincir mağazacılık projeleri
*bayi ve/veya franchise kurulumu ve/veya yönetimi
*sıhhi - gayrisıhhi ruhsatlandırma
*belgelendirme (tse,ıso ,marka tescil,kalite )
*firma iç denetimi (smmm) hizmetleri konusunda siz de profesyonel yardım almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz...
değişmeye ve gelişmeye karar verdiğinizde, stratejik iş birlikçimiz ve şirket ortağımız olursunuz... Tevrat FİDAN 05071334088 fidantevrat@gmail.com
başarınız, başarımızdır...
Tevrat FİDAN
wieseel dış ticaret ve pazarlama danışmanlığı
0545 422 87 61

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.41 saniye.
02:16:58, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım