Toptancılara İhracat Fazlası Malları Nasıl Satarım - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Toptancılara İhracat Fazlası Malları Nasıl Satarım
 2 

duygu868
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
17/12/2014 :  10:33:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin size sormak istediğim bir sorum var. Ben bazı fabrikalarla görüştüm büyük firmalara dikim yapan firmalar. Bu firmalardan mal alıp Güngören deki toptancılara satmak istiyorum. Güngören de ki toptancılar malı neye göre alıyor. Ödemeleri tahsil etmek kolay mı?Bu işlerin raconu nasıl bir toptancıya mal satarsak o cevre de başka toptancıya ürün vermemek mi gerekir.Kendi yağımda kavrulmak istiyorum.Bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
Selamlar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
hiratex
Üye

Toplam 557 yazı
23/06/2015 :  16:59:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Elinde malı olan resim göndersin bende alırım 0 542 274 90 89
www.asyatex.ticiz.com
hiratex@hotmail.com / asyatex@hotmail.com.tr By ERP Group

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Trust65
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/07/2015 :  18:45:41  Alıntı
Merhaba arkadaşlar ben de ihracat fazlası bayan gömlek bluz ve elbise arıyorum. Van'da satmayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Yerleşim : Türkiye / Van  |  Meslek : Esnaf
dilek1
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/07/2015 :  22:43:32  Alıntı

Merhabalar yazıları okudum bende ihraç fazlası satmak istiyorum fakat nette bulduklarım hep pazar malı gibi bu konuda yardımcı olabileceklere şimdiden tesekkürler

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Diğer
mertates6
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/08/2015 :  17:16:30  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - duygu868
Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin size sormak istediğim bir sorum var. Ben bazı fabrikalarla görüştüm büyük firmalara dikim yapan firmalar. Bu firmalardan mal alıp Güngören deki toptancılara satmak istiyorum. Güngören de ki toptancılar malı neye göre alıyor. Ödemeleri tahsil etmek kolay mı?Bu işlerin raconu nasıl bir toptancıya mal satarsak o cevre de başka toptancıya ürün vermemek mi gerekir.Kendi yağımda kavrulmak istiyorum.Bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

markalı ve sezon ürünleri varsa mertates6@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
erkantekin
Üye

Toplam 567 yazı
05/08/2015 :  20:46:04  Alıntı
İhraç fazlası dedikleri mal genelde aldatmacadan ibarettir. Nike, Zara, Puma, Adidas, H&M gibi markalı firmalar mal üretikleri firmalarda defolu ürün bile bırakmazlar. Sayılı kumaş getirirler ve ona göre mal alırlar. Defolu olanı da imha ederler. Ünlü markalara fason çalışan firmalarda ihraç fazlası diye o markaların ürünlerini piyasaya süremezler, çünkü çok ağır cezaları var.
Firmalar üretikleri malı hep ihraç fazlası deyip milleti kandırırlar. Bilinmeyen bazı firmaların ihraç fazlası olabilir, onlarda zaten bilinen markalar değildir. Diyelim ki bir ülkeden 20.000 adet tişört siparişi aldı 300 - 500 adet ihraç fazlası olabilir. Onuda zaten istediği gün elinden çıkarır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
madaykut
Üye

Toplam 132 yazı
17/08/2015 :  10:51:18  Alıntı
Merhaba hala elinizde gosterebileceginiz ürünler varsa madaykut@hotmail.com adresine bilgi atarsanız ilgilenebilirim
tekSTILISTanbul

HELİNHOME-MAHMU
TBEY

Yeni Üye

Toplam 30 yazı
21/08/2015 :  11:18:59  Alıntı
güngörende ki adamlar fabrikadan ucuza satıyor :))
helinteksbaran

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
a.altun023
Üye

Toplam 191 yazı
22/08/2015 :  20:49:07  Alıntı
Arkadaşlar çok uygun fiyata ihrac fazlası parti malları var ilgilenen arkadaşlar bana cepten ulaşabilirler 05397193857

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
pedibebe
Üye

Toplam 160 yazı
23/08/2015 :  20:25:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
toptan bebek ve çocuk giyim www.pedibebe.com yurt içi ve yurt dışı satisimiz mevcuttur..
www.pedibebe.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
Dileks85
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
28/08/2015 :  22:05:36  Alıntı
Merhaba,

Kendi üretimimiz 15 bin adet İtalyan Marka Bayan İç Takım Seti ile 7 bin adet Bayan alt giyim satılacaktır.

Satış toptan yapılacağı için fiyat makuldur. İlgilenen ciddi alıcılarla modeller ve fiyat paylaşılacaktır.

dileks85@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.
dileks85@gmail.com
Satış Temsilcisi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
a.altun023
Üye

Toplam 191 yazı
13/09/2015 :  01:07:22  Alıntı
bayan giyim uretiyoruz ilgilenenler telefonumdan ulasabilirler bana 05397193857 herkese bol kazanclar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
partizana
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/02/2016 :  23:52:36  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - emsal
ihraç fazlası malı ben alıyorum adet gözetmeksizin para bi yana mal bi yana ama uyguna 0532 331 73 34

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
kenan_aslan
Üye

Toplam 257 yazı
24/02/2016 :  21:23:58  Alıntı
Mrb yaklaşık 10 yıldır ihracat fazlası alıp satıyorum.ürünü alıp Güngören de toptancilara gosterisen sana 5 liralık ürüne 2 lira teklif eder.sen musteri aramiycaksin musteri seni arayip bulacak yapman gereken in.05465845814 numaram bu sormak istediğiniz birsey olursa arayabilirsiniz

jmkm80
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
25/02/2016 :  10:17:51  Alıntı
SELAM KENAN BEY NE ÜZERİNE MALLAR SATIYORSUNUZ

Yerleşim : Türkiye / izmir  |  Meslek : Danışmanlık
Teknolojik.Net
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
18/11/2016 :  23:50:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
polar mont, polar bere ve polar boyunluk arıyoruz.
üzerinde marka baskısı olmayan ürünler arıyoruz.
toptan tedarik edebilen kişiler fiyat dönebilir mi?
min hepsinden 50 adet alım yapılacaktır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
dadyatekstil
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
23/11/2016 :  11:42:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
1.kalite ihraç fazlası stok regule olmayan havlu pazar, pazar işi de denebilir. kilo fiyatımız 14 tl. ebat ebat ayrılmış çuvallarda satıyoruz. bilgi için info@dadyatekstil.com dan iletişime geçebilirsiniz.
KAAN GÜNER

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
serdar37
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
05/01/2017 :  17:45:28  Alıntı
ukraynada ürünlerini satmak istiyenler bekliyorum özelden yazınız lütfen
satış.paz.textil

Yerleşim : Ukrayna
kenan_aslan
Üye

Toplam 257 yazı
08/01/2017 :  14:02:34  Alıntı
jmkm80 ihracat fazlası bayan giyim Ürünleri satıyorum arada içinden çocuk ve erkek ürünleri de çıkıyor markali urunler düşünürseniz 0546 584 58 14

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8 saniye.
23:47:40, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım