Yeni Urun Pazarlama Satis - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Urun Pazarlama Satis

kadirhe
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/11/2014 :  03:48:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum.
Sizlere yeni yapacagim bir urun hakkinda yorumlar yapmanizi rica ediyorum.
Öncelikle urun boyacilar alcicilar duvar kagidi ustaları alcipan ustalari vb bunun gibi ustalarimizin isini kolaylaştırmak adina yürüyen ve asansör sistemli bi urun olacak bunun yapilmislari var fakat çok büyük makineler bunlar gibi değilde agirligi çok olmayan taşınabilmesi kolay ve sarjli maliyeti dusuk bir urun dusunuyorum daha doğrusu tasarladim otomasyoncu ve sanayici arkadaslarmnda yardmiyla tasarladik ve gercege dönüştürmek istiyoruz,
Sizlere sorum
Acaba bu bir eksik mi (bugüne kadar kimse yapmamis)
Boyle bir urun nasil satilir
Acaba ustalar bu ürünü saatin alir mi
Kosgep bu projeye destek verir mi
Bu ve bunun gibi yorumlarinizi yazarmisiniz
Şimdiden tesekkur ederim...

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Dekoratör
DataTirial
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
09/11/2014 :  17:38:42  Alıntı
Kadir Bey, öncelikle kosgeb danışma hattını ara**** daha detaylı bilgi alabilceğinizi bildirmek isterim.
Yinede kısaca bir bilgi vermek gerekirse ;

http://www.kosgeb.gov.tr/pages/ui/b.aspx?ref=16

Şu alanda kosgeb'in destek olduğu alanlar mevcuttur.
Aynı zamanda ürününüzün patentini almanız gerekmektedir ve bunu e-ticaret siteleri üzerinden değil kendinizin açacağı ürününüzün resmi sitesi olabilcek bir sitede satışa sunabilirsiniz.

Ürününüzde yurt içi ve yurtdışında satılacağını düşünmekteyim, sitenizide çift dil yaparsanız eğer satışlarınız yükselecektir.
Oyun Programlama - Teknolojik Ürünler Toptan Satış

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
okan kababiyik
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
09/11/2014 :  20:47:41  Alıntı
merhabalar yaptiginiz urune bagli bende boyaciyim merak ettim simdi insallah vatana millete faydali bir is olur.

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Saint Petersburg  |  Meslek : Dekoratör
kadirhe
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/11/2014 :  01:16:02  Alıntı

Tesekkur ederim yorumlariniz için...
Tek sikintim maliyeti düşürebilmekte maliyet 500-600 lira civari tutuyor e bunu ustaya 800 desen acaba alir mi çok kararsizim. Okan usta bur boya ustasi olarak sen ne dersin,

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Dekoratör
emreklft
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/11/2014 :  12:56:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar,

Öncelikle kosgeb böyle bir ürüne AR-GE ve inovasyon desteği sağlar. Bunu sağlaması için sizin bir işletme sahibi olmanız gerekir, eğer işletme sahibi değilseniz bukez sizi bir işletme sahibi yapabilmek için girişimcilik desteği sağlar bu desteği almak için kosgebin anlşmalı olduğu kurumların açmış olduğu girişimcilik kursu eğitimine katılmanız ve bu eğitim sonunda iş planınızla başvuru yapmanız gerekir. Bu gereklilikleri sağladıktan sonra kosgeb siz 30.000 TL ye kadar belli başlıklar altında hibe sağlar.Bu noktada ayrıntıları kosgebin web sayfasında bulabilirsiniz. Bir işletme sahibi olduğunuzu var sayarsak bu kez projenizi kosgeb danışmanınızında yönlendirmesiyle kosgebin oluşturmuş olduğu kurula sunarsınız ve destek alıp alamayacağınız ürününüzün işlevi ve/veya ortaya çıkaracağı yeniliklere göre bu kurul tarafından belirlenir.
İkinci bir konu 500-600 TL ye mal ettiğiniz bir ürünün satışını 800 TL civarında düşünüyorsanız ürünün seri üretilebilirliğinin olması gerekir. Bunun için de bir alt yapıya ihtiyacınız var - iş gücü olarak- eğer ürün gerçekten işlevsel bir ürün ise talep mutlaka yüksek olacaktır. Yurt dışında ki emsallerine göre portatif bir şey düşünüyorsanız bu size yurt dışı piyasasını da açar mutlaka.
Son olarak ürünün satışı konusunda günümüzde faydalanabilecek bir çok satış kanalı var. Benim şahsi kanaatim özellikle ülkemiz için yani iç piyasada satış yöntemi olarak bire bir yüz yüze satışın ardından gelecek olan geri dönüşlerin oluşturduğu ürün üzerindeki olumlu hava, ki siz direk kullanıcıyı ilgilendiren bir üründen bahsediyorsunuz bu durumda bunu kullanacak ustaların bir birine tavsiyesi çok önemli. Bunların ardından bayi kanalı ile satış ancak mümkün olabilir çünkü bir bayi ile anlaşma yapacağınız zaman ona referans gösterebileceğiniz ürünü daha önce kullanıp memnun kalmış verileriniz olmalı.
Umarım çalışmalarınızda başarılı olur istediğiniz hedeflere ulaşır ve ülkemize katma değer sağlayan bir yapıya en kısa zamanda ulaşırsınız.
Ruhumuz Olmasa Aslında Hepimiz Birer Makineyiz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
abbankimya
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
10/11/2014 :  23:32:56  Alıntı
kosgep desteği konusunda ayrıntılı bilgi verilmiş ben de bir kaç şey eklemek isterim. Öncelikle ürün orjinalse mutlaka patent almanız sizin açınızdan faydalı olur. Patent masrafları konusunda tübitak destek veriyor. Hiç bir masraf yapmadan, eğer patent yazmayı biliyorsanız, patent alabilirsiniz. Eğer ürün yurtdışında var olan herhangi bir ürüne çok benzer bir ürün ise patent alamazsınız ama faydalı model alabilirsiniz. Bunlardan birisine sahip olmak hem ürünün prestijini arttırır hem de profesyonelliğinizi gösterir diye düşünüyorum. Başarılar dilerim.
chemistabban

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Kimyager
Ali DEMİRCİOĞLU

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/11/2014 :  00:05:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba değerli koniks dostları.
Ben Ali DEMİRCİOĞLU
SAMSUN'da an teknoloji grup şirketini kurdum
Akıllı kent teknolojisi üretimi yaptık innova şirketi ile ve şu an makineler İSTANBUL'da dudulluda hazır depoda.
Para kazanmak isteyen arkadaşlarıma gerçekten en iyi şekilde yardımcı olup birlikte para kazanabiliriz.
Franchise
Ben 0532 051 50 87
Tel 0362 333 30 85
Fax 0362 333 30 86
İnfo@anteknolojigrup.com

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
teknomold
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/11/2014 :  09:32:49  Alıntı
slm arkdaslar siteye yeni uye oldum plastik kalıp setktöründe oncu olarak fason iş yapılır.Termin süresi kısa olup parçalarınızın ek kaliteli bir sekilde basılmasına itina gösterilir
Plastik Ambalaj Kalıpları
Çoklu Preform Kalıpları
Ar-ge ve Kalıp Tasarım çalışmaları yapılır
TEKNOMOLD42 KONYA
Süleyman ÇAKIN
05074343838 ( teknomold42@gmail.com) Tekliflerinizi mail yoluyla gönderebilirsiniz.
TEKNOMOLD

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Otomotiv
GrowthackerSK
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
07/12/2014 :  15:37:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yeni ürün pazarlamada son trend Growth hacking

growth hacking ile ilgili güzel bir site var www.growthhackingturkey.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
tahaca
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
08/12/2014 :  22:44:13  Alıntı
KOSGEB tekkelime zaman kaybı nano teknoloji donmayan sayaç yaptım destek olmadılar kendi imkanlarımla yaptım
KOSGEB belli idoloji lere teslim olmuş reel objektif değil
hantal kurum diyelim siz elektronik bir ürün yaptınız (program) jüride jeoloji mühendisi varsa gerisini sen düşün
KOSGEB zaman kaybı adamın varsa problem yok
0025

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.72 saniye.
16:17:03, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım