Baklava, Tulumba, Lokum İmalati - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Baklava, Tulumba, Lokum İmalati

saragio1969
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
02/08/2014 :  13:57:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

14 yildir ingilterenin kuzeyi Iskocyanin baskenti Edinburga 25 km mesafede bir kasabada yasiyorum.
sifirdan calisarak sabrederek 2 isletme sahibi oldum.
iskocyada toplam turk sayisi 3000-3500 arasi
burada turkler genel olarak herkes tanisir. benim burda eksik olarak gordugum oncelikle baklava tulumba ve gercek turk lokumu yapan yok.
ben satis ve pazarlama tecrubeme guvenerek birazda ozseymayemle kucuk bir imalathane kurmak istiyorum.
paylasmayi seven gozu ac olmayan karekterli birisiyim.kesinlikle
isi bilen birisiyle ortak yapmak ve pastayi paylasmak en buyuk arzum. bu konuda bana yardimci olmanizi yurekten bekliyorum

Saygilar

Yerleşim : İngiltere / Edinburgh İskocya  |  Meslek : Diğer
Darxoul
Üye

Toplam 120 yazı
02/08/2014 :  16:14:00  Alıntı
1 sene kadar oxfor'da yaşadım ve 15 gün önce döndüm , Oxford'da lokum çok fazla satılan bir üründü , bunu bilen 2 işletme Türkiye'de güllüoğlu ile anlaşmışlar ve durmadan ürün yolluyorlardı.Gerçek baklava ( şerbetli Türk baklavası ) ve lokuma ingilizler tarafından inanılmaz bir talep var , kendi mesleğim gereğide geniş bir pazar araştırması yapmıştım.Doğru bir strateji ile açacağınız ufak işletmeyi kısa sürede büyütebilirsiniz.

Bana sorarsanız bir tedarik zincirisi yöneticisi olarak fikrim ; Türkiye'den bir işletme ile anlaşıp ingilitere pazarını araştırıp 3 aylık bir mal alım-satımı yapmak , gerekli talebe göre daha sonrasında ufak bir işletme kurmak sizin için riskleri minimuma indirecektir.
Uluslararası Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Yöneticilik
perge.import
Üye

Toplam 244 yazı
03/08/2014 :  13:00:07  Alıntı
Seyidoglu donuk (pismis ve cig-talebe gore ) avrupa'ya ihrac ediyor . Munih'de bir depolari var . Internet uzerinden iletisime gecmeni oneririm. Imalathane acmak ilk basta cok pahali bir onyatirim gerektiyor arti bir de insan kaynagi mevzusu var . Kisaca nacizane fikirlerim.
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama
lastottoman
Üye

Toplam 979 yazı
04/08/2014 :  09:25:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

murat bey ıkı yorumcu arkadasımızda cok guzel yol harıtası cızmıs bence , ılk asamada hazır alıp piyasaya gırmenız daha mantıklı olacaktır sonrasında uretımı dusunebılırsınız sayet urun konusunda destek ıstersenız bulgarıstanda madonun kurdugu uretım tesısını alan bır turk abımız var ve burda antep baklavası kunefe kazandıbı uretımı yapıp derındorndurucularda soklayıp urun dubaıye katara romanyaya mal satıyor ve urun kalıtesı mukemmel ozellıkle baklava ve kunefe turkıyedekı cogu uretımden cok daha kalıtelı ve urun fıyatı daha dusuk cunku burdakı malıyetler daha uygun sayet talep edersenız kendısı ıle gorusturebılırım.

saygılar
“Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur.” (N. F. Kısakürek)

Yerleşim : Bulgaristan / Veliko Tirnova  |  Meslek : İthalat / İhracat
nochrreq
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
11/08/2014 :  11:11:50  Alıntı
@lastottoman

oncelikle zdravei, kak si? (kiz arkadasim bulgar :) )

bu bahsettigin ureticinin web sitesi var mi?

Yerleşim : Türkiye / Bodrum  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.06 saniye.
04:34:50, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım