Eskişehirde Restoran Açmak İstiyorum Lutfen Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Eskişehirde Restoran Açmak İstiyorum Lutfen Yardım

selma enes
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
17/07/2014 :  02:30:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Eskişehir de ismet inönü 2 esgaz civarinda restoran işine girmek istiyorum ama kararsızım olur mu acaba tutar mı diye sizinde fikirlerinizi almak istiyorum yorumlarınız benim için çok önemli..şimdiden teşekkürler..
Selo

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Esnaf
eseslix
Üye

Toplam 345 yazı
20/07/2014 :  23:38:49  Alıntı
Restaurantınız içkilimi olacak
eses

Yerleşim : Türkiye / Eses
selma enes
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
21/07/2014 :  02:01:02  Alıntı
Toglyy kardeşim farklı konsept derken mesela neler olabilir farklı bilgilerin varsa faydalanmak isterim
Selo

selma enes
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
21/07/2014 :  02:03:26  Alıntı

Esesli kardeşim hayır içkili olmıcak
Selo

selma enes
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
25/07/2014 :  01:47:38  Alıntı
Aynen toglyy kardeşim sana katılıyorum ne demek istediğimi çoık iyi anlamışsın ayrıca mekanlara baktım cok değişik concept.o bolgelerde dukkan kiraları çok yuksek (25000) insan açıkçası biraz tırsıyo büyük rakamlar koyupta karşılığını alamazsam diye.. Ama maalesef hayatta bir risk, risk alınmadan hiçbir şey bilinmiyor bana ayırdığın zaman ve fikirlerin için teşekkür ederim eğer risk alıp açarsam senide davet ederim ;)
Selo

tanriverdi
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
05/08/2014 :  00:07:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Restorant işini bilemem fakat orada kullanılmayan bir fabrika var ya orayı bir şekilde kiralayıp paintball bownling go-cart tarzında bi eğlence merkezi açarsanız süper iş yapar.
Her seyin hayirlisi...

Yerleşim : Türkiye / Eskisehir  |  Meslek : Yöneticilik
eseslix
Üye

Toplam 345 yazı
05/08/2014 :  09:54:18  Alıntı
tanrıverdi eti nin fabrikasımı ?
eses

Yerleşim : Türkiye / Eses
tanriverdi
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
05/08/2014 :  22:33:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Oralarda bi fabrika var ya yıkık etinin mi etinin yanındaki mi tam çıkaramadım oralarda bi yerde neresi olduğu pek önemli değil ama öyle ambiyansı falan yıkık olursa tadından yenmez :)
Her seyin hayirlisi...

Yerleşim : Türkiye / Eskisehir  |  Meslek : Yöneticilik
eses_serdar
Üye

Toplam 196 yazı
11/08/2014 :  12:44:59  Alıntı
bahsettiğiniz yer etinin fabrikası boşalttı orayı :)

o bölgede restaurant açılacak çok güzel bir yer var esgazın hemen yanındaki bina dışı komple beyaz olan. oradaki iki dükkanı kiralayıp teras katıda mevcut önü çok geniş ve yeşillik süper bir yer. daha 2 hafta önce bir arkadaşımla konuşuyorduk orasını. kendisi eski kebapçı bu işleri çok iyi bilir.

başka bir arkadaşımda ticaret sarayının yan sokağında yeni bir yer açtı eski borsa lokantasının çıktığı yer. orasınında iyi iş yapacağını sanıyorum. kirası 5 000 tl burdan pay biçebilirsiniz bahsettiğiniz yerlere. kurtarıp kurtarmayacağını.
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
wolkan2641
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
02/11/2014 :  12:58:12  Alıntı
en güzeli yunusemre yada eczacılık yakınında açmak bence.bu ara çogaldılar evet ama biraz kalite birazda ögrencilere yönelirseniz bence tutar
Ana gibi yar olmaz
Bağdat gibi diyar olmaz ama
Bağdat bombalanır...

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
omenta
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
11/11/2014 :  02:09:41  Alıntı
bahsettıgınız yer gercekten ileriki donemde revaşta olabılıcek bi yer ancak şimdi için kiralar cok uçuk ... anlıyorumki bu sektore yenı gırıceksınız

sizce de cok fazla restorant yokmu ?

öğrenci bolgesi olması ve eskişehirde 3 aylık bı tatıl donemi bu tip firmaları zorladıgını dusunuyorm

risk demişsiniz bencede ticaret risktir ancak ticaretin en makbulunu zeki insanlar yapar ve riski en aza indirirler

bence şuan için esk de yapılabilicek 3 iş var

giyim konaklama eglence ... ben konaklama işini sectim

bu ve diger konularda fikrimi almak ıstersenız yıne yardımcı olurum

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Ticaret
emnkdy
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/11/2014 :  20:46:43  Alıntı
Selamlar,
Uzun yıllardır forumu takip ediyorum. Üye olmak için bir sebep çıktı karşıma:)
Bahsettiğiniz İsmet İnönü 2 Cd. Moon Palace'da ofisim var.
Altımıza Mado açıldı ve David People, Leman Kültür vb. gibi güçlü rakipler var. Esgaz'ın yanına bir yer daha açılıyor.
Diğer kafeler ile rekabete girmez ve hedef kitlesini Esgaz müşterisine çevirirse bence başarılı olabilir.
Tavsiyem bu civarda bir yatırıma girecekseniz, çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Dayanma gücünüzün ve nakit akışınızın
ciddi derecede olması gerekiyor. Umarım başarılı olursunuz, bizde müşteriniz oluruz:)
Bol şans!

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Reklam
selma enes
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
15/11/2014 :  17:51:26  Alıntı
Arkadaşlar hepiniz ne iyi niyetli insanlarsınız vaktinizi ayırıp değerli fikirlerinizi paylaştığınız için ayrı ayrı hepinize sonsuz teşekkürler..
Selo

muratozdamar
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
05/12/2014 :  17:30:32  Alıntı
karar verip actinizmi ??
jimbaran

Yerleşim : Endonezya / Bali Denpasar  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.89 saniye.
18:59:34, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım